TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Ispanijos klubų susidūrime – niūrus T.Sedekerskio komandos pasirodymas

Eurolygos rungtynėse susidūrė du Ispanijos klubai – Vitorijos „Baskonia“ (12-11) ir „Valencia“ (12-11). Užtikrintą pergalę iškovojo svečiuose žaidę Valensijos krepšininkai – 77:62 (16:13, 29:16, 13:19, 19:14).
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Baskų ekipai Tadas Sedekerskis per 32 minutes pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/6 trit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 6 naudingumo balus.

Blankią formą demonstruojantis lietuvis per pastaruosius tris mačus renka tik po 8 naudingumo balus, nors jo sezono vidurkis – 16,5 balo.

Jo komanda nuo „Valencia“ atsiliko antrajame kėlinyje, kurį svečiai užbaigė spurtu 14:4 ir įpusėjus mačui pirmavo 45:29.

Galingai trečiajame kėlinyje žaidę baskai su Chima Moneke priešakyje buvo priartėję iki vieno metimo skirtumo (56:59), bet tada Valensijos klubas atsakė spurtu 13:1 ir įtvirtino pergalę.

Po šių rungtynių Ispanijos komandos susilygino pergalėmis turnyro lentelėje. Su dar dviem komandomis jos dalinasi 8-11 vietas Eurolygoje.

„Baskonia“: Chima Moneke 16 (7/8 baud.), Vanja Marinkovičius 10, Jordanas Theodore'as 9.

„Valencia“: Brandonas Daviesas 19 (6/9 dvit.), Chrisas Jonesas 12, Semi Ojeleye 11.