2019 09 05

Juodkalniečiai durimis netrinktelėjo: Brazilija grupių etapą baigė be kluptelėjimų

Nankine Brazilija ir Juodkalnija baigė savo F grupės kovas. Brazilai ketvirtadienį kovojo dėl papildomos pergalės antrajame pasaulio čempionato etape, o juodkalniečiai tiesiog norėjo trinktelėti durimis ir garbingai pasitraukti į kovą dėl 17–32 vietų.
Juodkalnija – Brazilija
Juodkalnija – Brazilija / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nors du kėlinius rungtynės buvo apylygės, vėliau Brazilija spurtavo ir iškovojo pergalę 84:73 (19:20, 24:18, 23:16, 18:19).

Juodkalniečiai ketvirtajame kėlinyje dar buvo priartėję vieno taško atstumu (73:72), bet perlaužti mačo nesugebėjo.

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Cristiano Felicio, pelnęs 14 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius. Jo sąskaitoje – 22 naudingumo balai.

Juodkalnijos ekipoje dvigubu dubliu pasižymėjo Derekas Needhamas: pelnė 16 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Juodkalniečiai tritaškių metė daugiau nei dvitaškių, tačiau iš tolimos distancijos pataikė 11 metimų iš 32 (34 proc.).

Brazilija po varžovų klaidų pelnė 15 taškų, o Juodkalnija varžovų klaidas išnaudojo prasčiau – surinko 5 taškus.

Greitose atakose juodkalniečiai pelnė vos 2 taškelius.

Brazilija grupių etapą baigė be pralaimėjimų, o Juodkalnija – be pergalių.

Brazilija: M.Huertas 16 (6 rez. perd.), C.Felicio 14 (7/7 dvit., 7 atk. kam.), M.Sousa 13.

Juodkalnija: D.Needhamas 16 (10 rez. perd.), B.Dubljevičius ir P.Popovičius po 10.