2025-08-07 17:10

Į Apytalaukį lėkė ir policija, ir ugniagesiai

Trečiadienio vakarą ugniagesiai sulaukė policijos pagalbos prašymo. Pranešimas gautas apie 21 valandą iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budinčiosios pareigūnės. Ugniagesiai nedelsdami išvyko į iškvietimą Kėdainių rajone. Vis dėlto vėliau paaiškėjo, kad skubėta bergždžiai.
Temos iliustracija
Temos iliustracija / Nuotrauka iš „Rinkos aikštės“ archyvo

Tuo tarpu policijos pareigūnai ten darbo turėjo į valias.

Duris atidarė pati

Pranešime nurodyta, kad Vilainių seniūnijos Apytalaukio kaimo Alkupio gatvėje reikalinga pagalba patekti į užrakintą gyvenamąją patalpą, kurioje girdėjosi triukšmas.

Ugniagesių komanda nedelsdama išvyko į įvykio vietą.

Tačiau vos tik atvykus gelbėtojams, situacija išsisprendė – duris atidarė pati viduje buvusi moteris, todėl ugniagesių pagalbos neprireikė.

Į Apytalaukį vyko dėl smurto

Tuo tarpu Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad į Apytalaukį buvo iškviesti dėl smurto. Pasirodo, neblaivi 58-erių moteris puolė mušti savo girtą 53-ejų vyrą.

Iš pradžių niekaip neprisibeldę, pareigūnai paprašė ugniagesių pagalbos. Ir tik šiems atvykus moteris duris atidarė pati. Policijos pareigūnai patikrino besivaidijančios poros blaivumą – moteris į alkotesterį pripūtė 0,86 promilės, vyriškis buvo daug girtesnis – įpūtė net 2,98 promilės.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą