TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

„Real“ išplėšė lygiąsias Valensijoje, bet nepasinaudojo proga tapti lyderiais

Pagrindinio konkurento „Barcelona“ prarastų taškų sulaukęs Madrido „Real“ klubas šia dovanėle pasinaudojo tik iš dalies. „Baltieji“ išvykoje tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Valencia“ ir neaplenkė katalonų „La Liga“ turnyrinėje lentelėje.

Tiesa, viskas sostinės klubui galėjo baigtis dar blogiau.

„Valencia“ išsiveržė į priekį 78-ąją minutę, kai visiškai laisvas netoli vartų likęs Carlosas Soleras nepaliko jokių šansų „Real“ vartininkui Thibaut Courtois.

Atrodė, kad Valensijos klubas iškovos reikalingą pergalę, bet svečiai išsigelbėjo ir išplėšė lygiąsias paskutinę akimirką.

Po pakelto kampinio per penktą teisėjo pridėto laiko minutę galingą smūgį galva į varžovų vartus atliko į puolimą atbėgęs Th.Courtois, tačiau jį atrėmė „Valencia“ vartų sargas Jaume Domenechas.

Visgi kamuolys atsidūrė po kelių futbolininkų kojomis, o sumaištimi pasinaudojęs Karimas Benzema įmušė jį į vartus ir išplėšė „Real“ klubui bent jau tašką.

Po 16 turų tiek „Real“, tiek „Barca“ yra surinkę po 35 taškus ir pirmauja „La Liga“ pirmenybėse. Jau trečiadienį šios komandos susitiks tarpusavyje „El Clasico“ mače Katalonijoje.

„Valencia“ su 27 taškais rikiuojasi aštunta.