Šiaurės Londono derbyje dominavęs „Arsenal“ demonstruoja atsigavimo ženklus

Trimis kluptelėjimais Anglijos „Premier“ lygos sezoną pradėjęs Londono „Arsenal“ klubas pamažu skinasi kelią į lentelės viršų. Šeštajame ture Mikelio Artetos auklėtiniai užtikrintai laimėjo principinį Šiaurės Londono derbį – 3:1 nukovė „Tottenham Hotspur“.
Bukayo Saka
Bukayo Saka / „Scanpix“ nuotr.

Pergalingame mūšyje „kanonierius“ į priekį vedė talentingasis Bukayo Saka (įvartis 12 min.) ir Emile'o Smitho-Rowe (34 min.) tandemas – šie saugai pelnė po įvartį ir atliko po vieną rezultatyvų perdavimą.

Prie totalaus „Arsenal“ dominavimo pirmajame kėlinyje prisidėjo ir šeimininkų puolimo lyderis Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, pasižymėjęs 27 min.

Gabono futbolo superžvaigždė įvartį atšventė „Arsenal“ legendos Thierry Henry stiliumi.

Antrajame kėlinyje „Spurs“ žaidimas pagerėjo – 79 min. Son Heung-Minas rezultatą sušvelnino, o dar labiau intrigą jau per pridėtą teisėjo laiką atkurti galėjo Lucas Moura, tačiau brazilo smūgiuotas kamuolys kliudė virpstą.

Trimis pralaimėjimais sezoną pradėjęs „Arsenal“ dalijosi 19-20 vietas, tačiau dabar 9 taškus savo taupyklėje turintis klubas šoktelėjo į 10 poziciją ir jau spėjo aplenkti „Tottenham“ (9 tšk., 11 vieta).

Kitame sekmadienio mače „Wolves“ 1:0 įveikė „Southampton“.