2015 10 10

Justinui Kinderiui ir Karolinai Gužauskaitei – kariškių žaidynių bronza

Pietų Korėjoje vykstančių 2015 m. kariškių žaidynių šiuolaikinės penkiakovės mišrių estafečių varžybose Justinas Kinderis ir Karolina Gužauskaitė iškovojo bronzos medalius.
Justinas Kinderis ir Karolina Gužauskaitė
Justinas Kinderis ir Karolina Gužauskaitė / Audronio Deltuvos nuotr.

Lietuviams aukštos pozicijos leido tikėtis jau neblogas pasirodymas plaukimo takelyje (2:01.74). Vilniečiai baseine užėmė 6-ąją vietą ir pelnė 335 taškus.

Fechtuojantis buvo užimta penktoji vieta (215 taškų): J.Kinderis laimėjo 14 (iš 22) dvikovų, o K.Gužauskaitė – 10.

Jojimo rungtyje lietuviai taip pat liko penkti, tačiau surinko net 296 taškus (maksimali galima suma – 300).

Kombinuotoe bėgimo ir šaudymo rungtyje mūsų komanda distanciją įveikė per 11:48.16 min., pelnė 592 taškus (4 vieta rungtyje) ir finiše 1 sekunde aplenkė italus Lavinią Bonessio ir Auro Franceschini.

Iš viso J.Kinderis ir K.Gužauskaitė varžybose surinko 1438 taškus.

Čempionais tapo lenkai Oktawia Nowacka ir Jaroslawas Swiderskis (1457), vicečempionais – brazilai Yane Marques ir Felipe Lima (1456).

Bronzos medalius orientavimosi varžybose tarp šešiolikos rinktinių iškovojo ir Lietuvos moterys.

Teklė Emilija Gvildytė, Indrė Valaitė ir Sandra Paužaitė distanciją įveikė per 1 valandą 55 minutes ir 22 sekundes.

Aukso apdovanojimai atiteko rusėms Julijai Novikovai, Svetlanai Mironovai ir Tatjanai Riabkinai (1:46:46), o žaidynių sidabru pasipuošė latvės Elina Karklina, Aija Skrastina bei Laura Vikė (1:53:46).

Vyrų estafetėje tarp 31 klasifikuotos rinktinės lietuviai - Jonas Vytautas Gvildys, Simonas Krėpšta ir Vilnius Aleliūnas - užėmė penktą (2:06:33) vietą.

Žaidynių čempionais tapo šveicarai Fabianas Hertneris, Andreasas Kyburzas bei Matthiasas Kyburzas (2:02:33), aplenkę rusus Andrejų Chramovą, Leonidą Novikovą ir Dmitrijų Tcvetkovą (2:02:43) bei estus Sanderį Vaherį, Laurį Sildą ir Timo Sildą (2:03:51).