2016 09 23

Davidas Goffinas ir Gilles'is Simonas iškovojo kelialapius į ketvirtfinalį Prancūzijoje

Buvę „Moselle Open“ čempionai Davidas Goffinas ir Gilles'is Simonas pateko į šio turnyro ketvirtfinalį. Antrasis pagal skirstymą belgas per 67 minutes 6:4, 6:2 įveikė Janą-Lennardą Struffą, o kitame etape susitiks su kortų šeimininku Nicolasu Mahut, kuris nugalėjo ukrainietį Ilją Marčenko rezultatu 6:3, 6:4.
Davidas Goffinas „Masters“ turnyro Sinsinatyje starte patiesė Nikolozą Basilašvilį / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Davidas Goffinas

Kevirtasis pagal skirstymą G.Simonas iškovojo pergalę prieš Guillermo Garcia-Lopezą 6:7 (3:7), 6:3, 6:4. Mačas truko dvi valandas ir 40 minučių, o tai buvo šeštoji prancūzo tarpusavio pergalė prieš ispaną iš tiek pat galimų. Jis „Moselle Open“ turnyrą laimėjo 2010 ir 2013 metais.

Kitame etape G.Simonas susitiks su Maleku Jaziri, kuris praėjusią savaitę iškovojo titulą „Challenger“ serijos varžybose. Tuniso atstovas pateko į savo antrą ATP ketvirtfinalį šiais metais, nes nugalėjo atrankos turnyro dalyvį Vincentą Millot 4:6, 6:3, 6:3.

Trečiasis pagal skirstymą Lucasas Pouille taip pat rungtyniaus turnyro ketvirtfinalyje. Jis nugalėjo tautietį Pierre'ą-Huguesą Herbertą 6:4, 6:7 (6:8), 6:4. Prancūzas atliko 13 neliečiamų padavimų ir išsigelbėjo nuo visų trijų jam grėsusių „break point'o“ galimybių. Kitame etape jis susitiks su Julienu Benneteau.