Apie

Portalas 15min antrus metus iš eilės kviečia pasitikrinti, kiek žinote apie savo gimtąjį kraštą, ir 2019 m. sausį sudalyvauti unikaliame renginyje – Nacionalinėje viktorinoje!

Kas ta Nacionalinė viktorina? Tai individualus žinių patikrinimo konkursas, kurios metu tą pačią dieną įvairiose Lietuvos ir Europos vietose susirinkę žmonės tikrinasi savo žinias apie Lietuvą – jos istoriją, kultūrą, žmones ir taip toliau. Renginys bus nemokamas, o dalyvauti jame gali kiekvienas norintis!

Nacionalinė viktorina 2019 m. sausio 26 d. (šeštadienį) vyks įvairiuose Lietuvos ir užsienio miestuose. Šiuo metu viktoriną rengiančių miestų ir miestelių sąrašas jau siekia beveik 40. Visą miestų, kuriuose vyks viktorina, sąrašą rasite skiltyje "Kur?".

Iš viso viktorinos dalyviai turės atsakyti net į 240 klausimų, suskirstytus į 8 temas, tokias kaip gamta, kultūra, tradicijos, sportas. Jie bus pateikti atspausdinti ant klausimų lapo, o dalyviai per nustatytą laiką turės įrašyti kuo daugiau atsakymų.

Viktorina bus suskirstyta į du kėlinius po 120 klausimų. Vieno kėlinio trukmė – viena valanda. Pasibaigus kėliniui, atsakymų lapai bus surenkami ir taisomi.

Viktorinai pasibaigus, bus paskelbti tiek kiekvienos temos nugalėtojai, tiek bendras visos viktorinos nugalėtojas. Jie bus apdovanoti rėmėjų prizais.

Užsiregistruoti į Nacionalinę viktoriną galite užpildę dešinėje esančią registracijos formą. Registracija vyks iki sausio 24 d., tačiau kviečiame nedelsti – atskiruose miestuose, nebelikus vietų, registracija gali būti stabdoma anksčiau. 

Kviečiame pamėgti Nacionalinės viktorinos Facebook puslapį, kur bus skelbiamos visos naujienos. 

Jei norite susipažinti su 2018 m. vykusios Nacionalinės viktorinos klausimais ir atsakymais – apsilankykite skiltyje „Atsakymai“.

Kviečiame dalyvauti!