Nacionalinė viktorina – žinių patikrinimo konkursas apie Lietuvą

Trečioji 15min organizuojama Nacionalinė viktorina vyks 2020 m. kovo 7 d.

Kviečiame dalyvauti visus smalsius ir žingeidžius žmones, norinčius pasitikrinti žinias ir sužinoti daug naujų ir įdomių dalykų apie Lietuvą!

Nacionalinė viktorina – tai unikalus 15min organizuojamas žinių apie Lietuvą patikrinimo konkursas, jau vykęs 2018 ir 2019 m. Nacionalinės viktorinos dieną žmonės tikrinasi savo žinias apie Lietuvą – jos istoriją, kultūrą, žmones ir taip toliau. Renginys yra nemokamas, o dalyvauti jame gali kiekvienas norintis.

Dalyvauti 2020 m. viktorinoje bus galima dviem būdais – realybėje ir internete.

Šalia jau įprastu tapusio būdo, kuomet viktorinos dalyviai užduotis sprendžia atspausdintas ant klausimų lapų susirinkę tam tikroje vietoje savo mieste, šiemet atsiras ir galimybė užduotis spręsti internete. Kiekvienas dalyvis galės rinktis jam įdomesnį ir patrauklesnį dalyvavimo viktorinoje būdą.

Realybėje vykstančios Nacionalinės viktorinos formatas išliks toks pats kaip ankstesniais metais.

Atvykę į viktorinos rengimo miestą savo mieste dalyviai turės atsakyti net į 240 klausimų apie Lietuvą, suskirstytų į 8 temas, tokias kaip gamta, kultūra, tradicijos, sportas. Jie bus pateikiami atspausdinti ant klausimų lapų, o dalyviai per dvi valandas turės įrašyti kuo daugiau atsakymų. Geriausiai pasirodę dalyviai bus apdovanoti prizais.

Internetui pritaikytos Nacionalinės viktorinos užduotys 15min portale atsiras viktorinos dienos vakare, pasibaigus realybėje vykstančiai Nacionalinei viktorinai.

Internetinės viktorinos klausimai bus parengti realybėje vykstančios viktorinos klausimų pagrindu, bet jų bus mažiau ir jie turės atsakymų variantus. Internetinės viktorinos rezultatai viešai skelbiami nebus, jos dalyviai nepretenduos į titulus. Plačiau apie tai skaitykite polapio skiltyje „Viktorina internete“.

2019 m. Nacionalinė viktorina vyko 38-iuose Lietuvos ir užsienio miestuose.

Norinčius dalyvauti 2020 m. Nacionalinėje viktorinoje, kviečiame registruotis į ją užpildžius puslapio dešinėje esančią registracijos formą. Norintiems dalyvauti tik internetinėje viktorinos versijoje registruotis nereikia.

Kviečiame pamėgti Nacionalinės viktorinos Facebook puslapį, kur yra skelbiamos visos naujienos.

Išsamesnes viktorinos taisykles rasite šio polapio skiltyje „Taisyklės“.

Vietų, kuriose vyks viktorina, sąrašą, rasite skiltyje „Kur?“.

2018 ir 2019 m. viktorinų klausimus ir atsakymus galite rasti polapio skiltyje „Klausimai“.