Pasaulio viktorinos čempionatas

Birželio 2 d. (šeštadienį) Lietuvoje vyks Pasaulio viktorinos čempionatas! Registruokitės į čempionatą šiame puslapyje.

Pasaulio viktorinos čempionatas (PVČ) – vienintelis pasaulio čempionatas, kuriame dalyvauja visi norintys. 5 žemynuose, virš 40 šalių ir virš 100 mestų žmonės visame pasaulyje birželio 2 d. atsakinės į tuos pačius klausimus, išverstus į vietos kalbas (Lietuvoje – į lietuvių). Galėsite pasilyginti ne tik su savo draugais ar miestelėnais, bet ir su kitais miestais bei šalimis.

Klausimai bus suskirstyti į 8 temas – kultūra, istorija, pramogos, sportas, gyvenimas, komunikavimas, pasaulis, mokslas. Skelbiami ne tik bendri nugalėtojai, bet ir atskirų temų lyderiai – tad dauguma žaidėjų pagal kokį nors kriterijų savo mieste ar Lietuvoje gali patekti tarp lyderių. Be to, tai – smagus renginys, kuriame sužinosite daug naujo, o kartu pasijusite tikros pasaulinės proto bendruomenės dalimi.

Rėmėjų ir organizatorių dėka renginys Lietuvoje - visiškai nemokamas!

Pasaulio viktorinos čempionatas vyks birželio 2 d., šeštadienį, septyniuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose ir Alytuje. Renginio pradžia – 13 val., atvykti į renginio vietą reiktų apie 12 val. 40 min.

Vilniuje dalyvius priims Mykolo Romerio universitetas, Kaune – Kauno miesto savivaldybė, Šiauliuose – pramogų zona „IQ zona”, Panevėžyje – prekybos centras BABILONAS, Alytuje – Alytaus kraštotyros muziejus, Mažeikiuose – Mažeikių r. savivaldybės viešoji biblioteka. Renginio vieta Klaipėdoje bus patikslinta.

Konkrečias vietas (adresai, auditorijos universitete, etc.), kur viktorina vyks kiekviename mieste, rasite čia.

Susidomėjote? Tuomet kviečiame registruotis, užpildant registracijos anketą dešinėje!

Jei turite klausimų, kreipkitės į organizatorius Lietuvoje el. paštu viktorinos@gmail.com.

Organizatoriai

Renginį organizuoja Tarptautinė viktorinos asociacija, kuri vienija viktorinų entuziastus iš apie 40 pasaulio šalių. Organizuodama masinius tarptautinius renginius Asociacija siekia, kad viktorina būtų pripažinta proto sportu, kaip šaškės ar šachmatai.

Lietuvoje Tarptautinei viktorinos asociacijai atstovauja Augustinas Žemaitis.

Pasaulio viktorinos čempionatas Lietuvoje vyksta nuo 2006 m. kievieną birželį. PVČ Lietuvoje įkvėpė ir 15 min organizuojamą Nacionalinę viiktoriną, kuri vyksta kiekvieną sausį. Pagrindiniai Pasaulio viktorinos čempionato ir Nacionalinės viktorinos skirtumai: Nacionalinėje viktorinoje užduodami klausimai tik apie Lietuvą, o Pasaulio viktorinos čempionate – apie visą pasaulį. Taip pat Nacionalinėje viktorinoje dalyvauja tik lietuviai, o Pasaulio viktorinos čempionate varžosi žmonės iš penkių žemynų, jie atsakinėja į klausimus septyniolika kalbų.

Daugiau apie renginį

Vietos kiekviename mieste, kur vyks žaidimas

Klausimų pavyzdžiai

Organizatoriai, partneriai ir rėmėjai

Praėjusių Pasaulio viktorinos čempionatų rezultatai

Renginio Facebook