Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žuvo per Maidaną išgarsėjusios Ukrainos žurnalistės Tatjanos Čornovil vyras

Nikolajus Berezovojus su žmona Tatjana Čornovil
facebook.com/mykolalyahovych nuotr. / Nikolajus Berezovojus su žmona Tatjana Čornovil
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienio ryte per mūšį šalia Ilovaisko miesto Donecko srityje žuvo du Ukrainos specialiojo bataliono „Azov“ kovotojai. Vienas jų – žurnalistės Tatjanos Čornovil vyras Nikolajus Berezovojus, praneša inforesist.org. Dar keturi savanoriai buvo sužeisti ir išgabenti į ligoninę.

Žinią apie žuvusius ukrainiečius „Facebook“ tinkle paskelbė Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Geraščenka.

„Nepavydžiu tam snaiperiui, kuris nušovė Nikolajų“, – teigė patarėjas.

Pasak A.Geraščenkos, N.Berezovojus, kurį jis pažinojo asmeniškai, pasižymėjo ir drąsa, ir jautrumu. Taip pat jo teisingumo jausmas buvo labai tvirtas. „Didvyriai nemiršta!“, – parašė patarėjas.

Jis taip pat pažymėjo, kad vidaus reikalų ministras Arsenas Avakovas nurodė N.Berezovojų ir kitą kartu žuvusį ginklo brolį pristatyti valstybės apdovanojimui už drąsą kare su terorizmu.

T.Čornovil – žinoma Ukrainos žurnalistė ir aktyvi Maidano dalyvė. Prieš Kalėdas ji, kaip įtariama, už vidaus reikalų ministro turtų atskleidimą spaudoje buvo žiauriai sumušta. Nepažįstami vyrai sustabdė jos automobilį, išvilko moterį į lauką ir ją smarkiai sumušė.

Papildyta 19.09 val. „Azov“: kariai žuvo, nes mums trūksta šarvuočių

Savanorių bataliono „Azov“ spaudos tarnyba teigia, kad sekmadienį žuvę kariai yra nepakankamo aprūpinimo karine technika pasekmė, rašo TSN.ua.

Pasak „Azov“, kariams trūksta šarvuočių – tai yra viena iš priežasčių, kodėl žūsta Ukrainos pajėgų kariai. 

Kaip vakar rašė portalas lrt.lt, Ukrainos savanoriai į kovą eina vos su trečdaliu ekipuotės.

Komentarai
Temos Ukraina
Parašykite atsiliepimą apie 15min