Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 12d. 09:34 , Atnaujinta: 2020 lapkričio 12d. 10:07

A.Guoga apsisprendė A.Skardžiui vietos Seime neužleisti – dirbs pats ir nebegalės lošti

Antanas Guoga ir Artūras Skardžius
15min nuotr. / Antanas Guoga ir Artūras Skardžius

Su Darbo partija Seimo nariu išrinktas verslininkas Antanas Guoga iki paskutinės dienos svarstė, ar tikrai nori tapti parlamentaru, ar mandato atsisakyti ir savo vietą Seime užleisti į naują Seimą neišrinktam dabartiniam parlamentarui Artūrui Skardžiui. Tačiau ketvirtadienį jis atvyko į Vyriausiąją rinkimų komisiją atsiimti Seimo nario pažymėjimo ir nusprendė dirbti Seime, nes to esą visi prašė.

A.Guoga šiuose Seimo rinkimuose dalyvavo su Darbo partija. Jos rinkėjų politikas buvo išreitinguotas į pirmąją sąrašo poziciją.

Ketvirtadienį ryte 15min A.Guoga teigė apsisprendęs dirbti Seime.

„Viskas, jau pasiėmiau pažymėjimą. Planuoju prisiekti. Visi žmonės prašo, kad eičiau, net konservatoriai, tai ką man daryti?“ – retoriškai klausė būsimas parlamentaras.

Netrukus jis atsiuntė ir šią nuotrauką:

A.Guogos nuotr./A.Guoga atsiėmė Seimo nario pažymėjimą
A.Guogos nuotr./A.Guoga atsiėmė Seimo nario pažymėjimą

Aišku, išbūsiu, jeigu penkerius metus Europos Parlamente išbuvau, tai čia išbūsiu ketverius. Ne taip sunku. Tai viskas, uždarom šitą temą

Jis tikino ir feisbuke sulaukęs daugybės komentarų, „net Andriaus Tapino“, kad turi dirbti Seime, ir į juos atsižvelgęs.

„Matosi, kad 90 proc. žmonių nori, kad eičiau, tai ką aš padarysiu?“ – kalbėjo A.Guoga.

Klausiamas, ar išdirbs visą kadenciją, ar čia – tik laikinas sprendimas, A.Guoga sakė: „Aišku, išbūsiu, jeigu penkerius metus Europos Parlamente išbuvau, tai čia išbūsiu ketverius. Ne taip sunku. Tai viskas, uždarom šitą temą“.

A.Guoga sako jau žinantis, kad tapęs Seimo nariu tikrai turės atsisakyti lošimo, tačiau aiškina, kad tai nebuvo priežastis abejoti, ar tapti Seimo nariu.

Tokio didžiulio kvietimo dirbti Lietuvai nebuvau patyręs.

Feisbuke politikas ketvirtadienį parašė sulaukęs labai daug Lietuvos žmonių palaikymo.

„Gavau paraginimą iš artimų ir tolimesnių pažįstamų. Draugai ir namiškiai labai stipriai palaiko. Žmona Aistė tvirtai palaiko. Net sulaukiau paramos iš konservatorių politikų. Tokio didžiulio kvietimo dirbti Lietuvai nebuvau patyręs. Tai labai įpareigoja. Eiti, dirbti ir pateisinti pasitikėjimą“, – rašė A.Guoga.

Jis žada būti aktyviai dirbantis Seimo narys, o algą atiduoti labdarai.

„Nuo pat pirmos sekundės, kai tik prisieksiu. Visą savo Seimo nario atlyginimą atiduosiu labdarai. Kiekvieną mėnesį galėsite siūlyti, kur ją paskirti. Apie tai visada pranešiu viešai.

Būtinai iš karto teiksiu pasiūlymus, kaip didinti gimstamumą. Kiekvienam gimusiam vaikui po 10 000 eurų. Labai reikia vaikų Lietuvai.

Būsiu už inovacijas ir tyrimus. Naujoms technologijoms ir valstybės pažangai reikia daugiau finansavimo. Ir toliau organizuosiu SWITCH konferencijas, kurios taip reikalingos mūsų jaunimui.

Dirbsiu su regionais. Padėsiu jiems pakilti. Ypač svarbu mažinti skurdą ir padėti sunkiai gyvenantiems žmonėms“, – žada A.Guoga, kuris dar antradienį ryte 15min teigė, kad dar nėra apsisprendęs, ar penktadienį duoti priesaiką Lietuvai ir imtis darbo Seime.

Klausiamas, kas jį verčia abejoti, A.Guoga tikino, kad reikia nuspręsti, ar „yra naudingas“.

„Gal yra geresnių kažkur, kurie aktyviau nori dirbti. Pasižiūrime. Aš priimsiu tą sprendimą. Tai yra labai normalu. Nėra dvejonių ir abejonių, tiesiog yra toks etapas, kad iki penktadienio reikia priimti sprendimą“, – teigė A.Guoga.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min