15min be reklamos
2023 01 23, 19:36

Dėl K.Bartoševičiaus žodį tarė ir konservatorių lyderis G.Landsbergis

Pirmadienį šokiravusi žinia apie Kristijonui Bartoševičiui metamus įtarimus dėl vaikų prievartavimo sulaukė ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos vadovo reakcijos. Gabrielius Landsbergis sako, kad pasitiki teisėsauga.
Gabrielius Landsbergis
Gabrielius Landsbergis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Generalinė prokurorė Nida Grunskienė pirmadienį kreipėsi į Seimo pirmininkę Viktoriją Čmilytę-Nielsen, prašydama leidimo patraukti Seimo narį konservatorių Kristijoną Bartoševičių baudžiamojon atsakomybėn. Jis įtariamas mažamečio prievartavimu.

VIDEO: Generalinė prokuratūra apie sunkiais kriminaliniais nusikaltimais įtariamą Kristijoną Bartoševičių

Pats parlamentaras bet kokius įtarimus neigia, tvirtindamas, kad esą ištiktas šoko. Jis kiek anksčiau pirmadienį pranešė pasitraukiąs iš Seimo „dėl asmeninių priežasčių“.

Kolegos Seimo nariai kalbėjo esą šokiruoti šios naujienos.

VIDEO: Seimo pirmininkės komentaras dėl įtarimų Kristijonui Bartoševičiui

Pirmadienio vakarą TS-LKD išplatino ir partijos pirmininko Gabrieliaus Landsbergio poziciją dėl Kristijono Bartoševičiaus.

„Šiandien dirbdamas Briuselyje išgirdau apie pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl Seimo frakcijos nario K.Bartoševičiaus galimai įvykdyto nusikaltimo ir buvau sukrėstas. Nors Seimo narys nepriklauso partijai, tačiau jaučiame atsakomybę už kiekvieną su TS-LKD sąrašu išrinktą žmogų.

Esam kaip bendruomenė šokiruoti dėl paskelbtos informacijos. Pasitikiu Lietuvos teisingumo sistema, kuri tikiu objektyviai, principingai bei nešališkai įvertins bei nustatys atsakomybę, jei buvo padarytas nusikaltimas.

Seimo nario mandato atsisakymas leis teisėsaugai reikalingus veiksmus atlikti be trukdžių“, – trumpoje žinutėje cituojamas G.Landsbergis.

Politologai jau kalba ir apie galimą įtaką visai TS-LKD partijai dėl šios istorijos.

Plačiau skaitykite čia: Kas laukia konservatorių partijos po Kristijono Bartoševičiaus skandalo?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min