TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kedžių artimieji: visi kartu lauksime pirmadienio, o tada skųsime nutartį (nuotraukos)

N.Venckienė su mergaite
A.Koroliovo/15min.lt nuotr. / N.Venckienė su velionio D.Kedžio dukrele neketina skirtis. Kėdainių teismo nutartį jį pasiryžusi apskųsti vos tik pirmadienį teismai atvers duris.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kėdainių teismo nutartį D.Kedžio dukrelę globojanti jos teta, advokatė Neringa Venckienė, ketina apskųsti pirmadienį. Iki to laiko mergaitę Garliavoje senelių Kedžių arba dėdės ir tetos Venckų namuose ketina saugoti ne tik draugėn susibūrę artimieji, bet ir žmonių minia.

Atvykti į Garliavą dešimtis žmonių paskatino Kėdainių teismo sprendimas grąžinti velionio D.Kedžio dukters globą jos motinai Laimai Stankūnaitei. Nepritardami tokiam teisėjo verdiktui, penktadienį ryte žmonės susirinko prie Kedžių ir Venckų namo. Pasibaigus darbo dienai jų gretos dar padidėjo. Kai kurie jų ketina čia praleisti ne mažiau nei parą, todėl pasistatė palapinę, atsivežė miegmaišius, maisto.

Visą savaitgalį kartu ketina praleisti ir metę visus darbus bei draugėn susibūrę Kedžių giminės. Pasak artimųjų, tiek jų, tiek juos palaikančios minios tikslas vienas – apsaugoti D.Kedžio dukrą, kad ji nebūtų sugrąžinta motinai. Kol kas siekti to jiems pavyko. Penktadienį teismo sprendimą pabandęs įvykdyti antstolis liko nieko nepešęs – prie Kedžių ir Venckų namų susirinkę žmonės jam neleido pasiekti namo, kuriame yra N.Venckienė ir jos globojama D.Kedžio dukrelė.

Vos tik sužinojusi, kad mergaitės globa atiduota motinai, N.Venckienė ketino apskųsti šį sprendimą. Tačiau artimųjų teigimu, nespėjo to padaryti.

„Penktadienį ji (N.Venckienė – aut. past.) to padaryti nespėjo, nes nesitikėjo, kad teisme jau bus priimtas galutinis sprendimas. Lauksime pirmadienio. Tada apskųs nutartį“, – sakė vienas iš velionio D.Kedžio ir jo sesers N.Venckienės pusbrolių, Tadas Skučas.

15min.lt jis sakė, kad šiuo metu pas Kedžius yra suvažiavę visi artimiausi giminės: „Visi esame čia ir būsime iki pirmadienio. Tada bus matyti“.

Esant reikalui Kedžiai žadėjo pasirūpinti ne tik savais, bet ir juos palaikančiais žmonėmis. „Dieną atnešėme suolų, kad žmonės turėtų ant ko atsisėsti. Davėme vaisvandenių, sumuštinukų. Bet dauguma gyvena netoli, todėl patys pasirūpina maistu. Tiesa, yra žmonių ir iš Vilniaus“, – sakė T.Skučas. Jis teigė nesitikintis, kad žmonės čia bus visą savaitgalį. Tačiau džiaugėsi, jog kovą prieš dabartinę teisėsaugą palaiko tiek daug žmonių.

„Yra ir mano draugų, atvažiavusių palaikyti“, – neslėpė D.Kedžio pusbrolis.

Artimieji neslėpė buvę priblokšti iš žiniasklaidos sužinoję, kad L.Stankūnaitė ir jos interesus atstovaujanti advokatė Loreta Kraujutienė tikisi, jog mergaitę motinai jie atveš patys.

„Tai protu nesuvokiama. Nėra net ką sakyti“, – lakoniškai šią žinią pakomentavo viena iš velionio D.Kedžio tetų Birutė Stepankevičienė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min