Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 balandžio 16d. 10:07

Nemenčinės izoliacija prasidėjo chaotiškai: ryte išvažiuoti iš miestelio dar buvo galima

Ketvirtadienio rytą prasidėjo Nemenčinės miestelio izoliacija dėl koronaviruso protrūkio grėsmės. Pagal Vyriausybės sprendimą nuo 7 val. ryto turėjo būti reguliuojamas įvažiavimas ir išvažiavimas, tačiau į įvykio vietą nuvykę 15min žurnalistai pastebėjo, kad ir po 7 val. išvykti iš Nemenčinės buvo galima be problemų.

Nuo pat ryto atvykus prie Nemenčinės žiedo buvo matyti tik įspėjamasis ženklas, kad įvažiuoti į miestelį draudžiama. Tačiau gyvos kontrolės nevykdė nė vienas pareigūnas, o ir išvykti iš Nemenčinės niekas netrukdė.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Uždaryti įvažiavimai į Nemenčinę
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Uždaryti įvažiavimai į Nemenčinę

Tik maždaug po 15 min. atvyko pirmasis ekipažas, pradėjęs reguliuoti eismą. Kitame kontrolės punkte pareigūnų buvo gerokai daugiau, jie darbą pradėjo punktualiau.

Policijos atstovo Ramūno Matonio teigimu, iš viso apie Nemenčinę yra trys patikrinimo postai. Pareigūnai žada, kad ne tik patys kontroliuos, kaip laikomasi reikalavimų, bet ir naudos technines priemones, leidžiančias nustatyti transporto priemonių ar asmenų judėjimą.

Nuo ketvirtadienio ryto į Nemenčinę atvykti galima tik čia gyvenantiems ir dirbantiems bei su specialiu Nacionalinio visuomenės sveikatos centro leidimu. Išvykti – darbo, medicinos ir ypač neatidėliotinomis aplinkybėmis.

Uždaryti miestelį buvo nuspręsta po to, kai Nemenčinėje nustatytas 21 koronaviruso atvejis, susijęs su mieste įsikūrusia siuvimo įmone „Vilnika“.

Didžiausią susirūpinimą kelia tai, kad susirgo šios įmonės darbuotojo artimas asmuo, dirbantis socialinės globos ir medicininės reabilitacijos paslaugas teikiančioje įstaigoje „Senevita“, kurioje šiuo metu gyvena daugiau nei 200 asmenų.

Slaugos namai trečiadienį pradėjo tyrimus personalui. Visuomenės informavimo grupės vadovas Giedrius Surplys ketvirtadienį spaudos konferencijoje sakė, kad kol kas naujų atvejų Nemenčinėje nėra nustatyta.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min