15min be reklamos
2022 09 25, 14:20

Pabėgėlių priėmimo centras ketina atleisti 27 darbuotojus

Mažėjant migrantų skaičiui iš Baltarusijos Pabėgėlių priėmimo centras apie atleidimą iš darbo įspėjo 27 darbuotojus.
Pabėgėlių priėmimo centras Vilniuje
Pabėgėlių priėmimo centras Vilniuje / Pauliaus Peleckio / 15min nuotr.

Daugiausiai iš jų – 18 dirba Vilniuje, 9 darbuotojai – Jonavos rajone, Rukloje, dauguma (23) įspėtų darbuotojų yra individualios priežiūros specialistai, teigiama Užimtumo tarnybai pateiktame centro pranešime apie numatomą grupės darbuotojų atleidimą.

Centras nurodo, kad atleidimo priežastis – darbo organizavimo pakeitimai, gerokai sumažėjus migrantų antplūdžiui iš Baltarusijos ir daliai atliekamų darbo funkcijų tapus perteklinėmis.

„Centre dėl objektyviai susiklosčiusių aplinkybių ženkliai sumažėjo gyventojų skaičius, todėl vykdomi darbo organizavimo pakeitimai – dalis atliekamų darbo funkcijų darbdaviui tampa perteklinėmis. Visi darbuotojai, kurie yra atleidžiami, buvo įdarbinti ekstremalios situacijos metu dėl migrantų antplūdžio iš Baltarusijos. Su jais buvo sudarytos terminuotos darbo sutartys, kurios yra nutraukiamos“, – BNS sakė centro administravimo skyriaus vadovė Eglė Renkauskienė.

Pabėgėlių priėmimo centre dabar dirba 135 darbuotojai.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min