Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pagerbti D.Kedžio atminimo prie Kauno apygardos prokuratūros susirinko minia žmonių (nuotraukos)

Daugiau nei 100 žmonių susirinko prie Kauno apygardos prokuratūros pagerbti D.Kedžio atminimo
R.Mikalčiūtės nuotr. / Daugiau nei 100 žmonių susirinko prie Kauno apygardos prokuratūros pagerbti D.Kedžio atminimo
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienio vakarą daugiau nei šimtas žmonių susirinko prie Kauno apygardos prokuratūros ir uždegė žvakutes už Drąsiaus Kedžio atminimą.

Daugelis susirinkusių minėjo, kad kvietimą ateiti prie prokuratūros ir pagerbti dviem žmogžudystėmis įtarto kauniečio D.Kedžio atminimą rado internete. Netrūko ir tokių, kurie tik eidami Laisvės alėja sužinojo apie taikią akciją ir prisijungė.

„Būčiau žinojęs, kad vyks tokia akcija, būčiau žvakutę atsinešęs. Gal žinote, kur jų gauti?“, – žurnalistų klausė netyčia į akciją patekęs vyriškis.

Tačiau didžioji dalis akcijos dalyvių iš anksto buvo pasirūpinę žvakutėmis ir kitais gedulą simbolizuojančiais atributais. Pavyzdžiui, vienas vyriškis prie Kauno apygardos prokuratūros atėjo nešinas vainiku, ant kurio užrašyta „Ilsėkis ramybėje... Dievas jiems bus teisėjas....“

Prie prokuratūros netrūko ir policijos pareigūnų. Dalis jų budėjo prokuratūros pastato viduje, kiti stebėjo situaciją lauke, dar keletas ekipažų – vidiniame prokuratūros kieme.

Tačiau įsikišti jiems neteko: tyloje pastovėję maždaug pusvalandį žmonės ėmė skirstytis.

15min.lt primena, kad D.Kedžio kūnas Kauno rajone, Šlienavos kaime, prie Kauno marių, rastas šeštadienį. Ketvirtadienį jo palaikai grąžinti artimiesiems ir jis pašarvotas Garliavoje. Šeštadienį vyks D.Kedžio laidotuvės. Artimųjų sprendimu, amžinojo poilsio jis atguls netoli tėvų namų esančiose kapinėse.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min