Dabar populiaru
15MIN STUDIJOJE
Publikuota: 2019 gegužės 20d. 16:18

Rinkimų naktį – speciali 15min laida

Speciali 15min laida
Speciali 15min laida

Sekmadienį, gegužės 26-ąją, vos užsidarius balsavimo apylinkėms, kviečiame kartu su 15min ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) bei Vilniaus politikos analizės instituto (VPAI) ekspertais laukti prezidento ir Europos Parlamento rinkimų rezultatų.

15min, VDU ir VPAI vienijasi, kad 15min žiūrovai pirmi sužinotų, kas taps Lietuvos valstybės vadovu bei atstovais Europos Parlamente.

Specialioje rinkimų nakties laidoje 15min studijoje sekmadienį nuo 20 val. 15min Aktualijų skyriaus redaktorė Liepa Želnienė ir Vilniaus politikos analizės instituto medijų programos vadovas Donatas Puslys kalbins kandidatus, politikus, sociologus ir politologus.

Rinkimus aptars VDU ir VPAI ekspertai – Virginija Būdienė, prof. Šarūnas Liekis, prof. Algis Krupavičius, doc. Rytis Zemkauskas.

15min audio podkasto „Mes ne prieš, bet...“ autoriai 15min vyriausiasis redaktorius Raimundas Celencevičius ir žurnalistas Ginas Dabašinskas operatyviai pateiks rinkimų rezultatų analizę.

15min žurnalistai leis pajusti tikras rinkimų emocijas iš visų kandidatų štabų.

15min šiems prezidento rinkimams skyrė ypatingą dėmesį ir kvietė skaitytojus išsamiai susipažinti su kandidatais. Specialiame projekte kandidatai atsakė į buvusių valstybės vadovų klausimus, pasisakė interviu „Be grimo“, demonstravo žinias apie Lietuvą dalyje „Ar žinai?“, rinkosi iš dviejų opcijų.

Užduokite klausimą
Kviečiame pateikti klausimą 15min studijos svečiui.
* privalomi laukai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

01:16
00:40
01:48

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min