Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 6d. 12:52

Rokas Žilinskas: visos draugystės su moterimis buvo tik platoniškos

Rokas Žilinskas
Irmanto Gelūno nuotr. / Rokas Žilinskas

Meilė trunka trejus metus. Tai jau dukart patyrė 37 metų Rokas Žilinskas, bandęs gyvenimą susieti su vyru.

„Gyvenimo būdas“ rašo, kad netradicinės lytinės orientacijos nebeslepiantis vilnietis Seimo narys tikino šiuo metu širdžiai artimo draugo neturintis, o visos jo draugystės su moterimis buvusios tiktai platoniškos.

Buvusiam žurnalistui R.Žilinskui sunkiausia buvo sau prisipažinti, kad yra kitoks nei dauguma. Tik tuomet, kai nustojo apgaudinėti save, tapo lengviau. Apie savo homoseksualumą jis dabar kalba drąsiai.

Jis teigia, maždaug prieš dešimtį metų pajutęs, kad neturi sau meluoti. R.Žilinsko niekas apie tai neklausė, nespyrė prisipažinti. Iš pradžių buvo baisu pripažinti tai pačiam sau. Bet kai tai padarė, palengvėjo.

Kaip tai įvyko? Lakmuso popierėlis buvo viena artima kolegė iš televizijos. Rokas su kompanija dažnai važiuodavo į sodybą. Vieną pagiringą rytą Rokas pasisodino ją ir papasakojo, kaip jaučiasi.Prieš mirtį su tuo susitaikė ir mano tėvas. O mano jaunesnioji sesuo vaikšto iškelta galva.

Ji lengviau atsiduso: „Seniai laukiau, kada tu apie tai pasakysi“. Rokui Žilinskui tuomet labai palengvėjo, nes ji nenustebo, nepasmerkė ir nepuolė vertinti kolegos kitaip nei iki tol. Aplinkinių reakcija leido susitaikyti su savimi. Tai buvo teisinga.

Artimieji reagavo jautriau. Tai buvo panašu į šoko terapiją. Atėjo metas, kai tapo baisoka klausytis motinos frazių: „Kai turėsi savo šeimą, suprasi tą ar aną...“

„Kai pirmą sykį pasakiau, kad to niekada nebus, ji nuleido negirdomis. Kai pasakiau antrą kartą, jai ištryško ašaros. Tada ėmėme kalbėtis atvirai. Ji nustojo apgaudinėti save. Prieš mirtį su tuo susitaikė ir mano tėvas. O mano jaunesnioji sesuo vaikšto iškelta galva. Ji manęs tikrai nesigėdija“, - pasakojo žurnalistei A.Urbonaitei seimo narys Rokas Žilinskas.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min