Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 11d. 18:09

Šilalėje yra ir daugiau be eilės paskiepytų žmonių: tarp jų – nebedirbantis buvęs ligoninės direktorius

Vilniaus miesto klinikinės ligoninės medikų vakcinacija nuo COVID-19
Sauliaus Žiūros nuotr. / Vakcina nuo COVID-19

Savaitgalį paaiškėjo, kad Šilalėje nuo COVID-19 be eilės buvo paskiepyti keli su medicina nieko bendro neturintys ir net šioje savivaldybėje negyvenantys žmonės. Skandalas dėl skiepų čia nerimsta – kaip praneša LRT radijas, pasiskiepijo ir Šilalės ligoninės buvęs vadovas Antanas Levickas, kuris šiuo metu ligoninėje nebedirba.

Kaip 15min jau skelbė, Šilalėje COVID-19 medikams skirta vakcina be eilės pasiskiepijo įmonės „Ambulansas“, valdančios privačią Šilalės greitosios medicinos pagalbos stotį, vadovas Ričardas Ūselis ir trys jo šeimos nariai, atvykę iš Vilniaus. Taip pat – dar vienas vilnietis verslininkas, nekilnojamojo turto (NT) įmonių grupės „Transmeda“ vadovas Juozas Pranckevičius, kuris yra ir R.Ūselio giminaitis bei buvęs „Ambulansas“ akcininkas.

Tačiau ir tai dar ne istorijos Šilalėje pabaiga. LRT radijas praneša, kad Šilalės rajono ligoninė paskiepijo buvusį ligoninės vadovą, vyriausiąjį gydytoją Antaną Levickį, kuris šiuo metu ligoninėje nebedirba.

Šilalės rajono ligoninės laikinoji vadovė Jolanta Milišiūnienė LRT radijui tvirtino esą protingi žmonės supras motyvus, kodėl paskiepytas buvęs ligoninės vadovas ir gydytojas: „Aš visą paaiškinimą surašiau Šilalės rajono savivaldybei, tegu jie nagrinėja ir nusprendžia, ar ten buvo teisėta, ar neteisėta. Šiuo metu tyrimą vyko Šilalės rajono savivaldybė, paskui kokios institucijos tirs, tikrai nežinau, ar pradėti kiti tyrimai, tikrai norėčiau nekomentuoti, o palikta yra viskas, atsakyta raštu.

Bus nuspręsta, teisingi ar neteisingi motyvai buvo. Aiškintis nenoriu, nes aš tikrai nieko blogo nepadariau, tai bus tik beprasmis teisinimasis. Paliekame tiems, kurie priims sprendimą.“

Įmonės „Ambulansas“ vadovą ir jo gimines į skiepyti be eilės sąrašą įtraukė Šilalės greitosios medicinos pagalbos vadovė Loreta Kalnikaitė, pateikusi skiepijamų darbuotojų sąrašą skiepijimą atliekančiai slaugytojai.

Pastaroji yra Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narė. Po skandalo ji savo narystę suspendavo. Konservatorių partijos Priežiūros komiteto pirmininkas Valdas Benkunskas 15min teigė, kad, nepaisant to, komitetas partietės elgesį svarstys šią savaitę.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Video

01:48
01:02
00:50

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min