Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 20d. 10:20

„Tvarkiečiai“ kandidatu į Vilniaus merus kelia R.Žemaitaitį

Remigijus Žemaitaitis
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Remigijus Žemaitaitis

„Tvarka ir teisingumas“ Vilniaus mero rinkimuose kels partijos pirmininko, Seimo vicepirmininko Remigijaus Žemaitaičio kandidatūrą. Anksčiau buvo kalbama, kad „tvarkiečių“ kandidatu gali tapti buvęs liberalas, Vilniaus miesto tarybos narys Vidmantas Martikonis.

„Skyrius taip nusprendė, kad turėčiau eiti aš, nes turiu geriausius reitingus, pasitikėjimą visuomenės, politinę patirtį tiek Seime, tiek savivaldoje, tiek teismuose, tiek administravime, politikos ir ekonomikos reikaluose. Taip pasiūlė“, – pripažino R.Žemaitaitis.

Jis tikino į mero rinkimus pats nesiveržęs, tačiau esantis komandos žmogus, todėl negalintis atsisakyti.

„Galiu vaidinti, kaip man čia blogai ir kaip man širdis čia krenta, bet nusprendė skyrius ir viskas ir turiu eiti su skyriumi“, – teigė Seimo vicepirmininkas.

R.Žemaitaitis į Seimą yra išrinktas Pietų Žemaitijos vienmandatėje rinkimų apygardoje, todėl, jei jis būtų išrinktas Vilniaus meru, čia turėtų būti rengiami nauji rinkimai. Tai, anot politiko, ne problema.

Lapkričio pabaigoje R.Žemaitaitis neslėpė, kad kandidatu į merus mato ką tik prie partijos prisijungusį verslininką V.Martikonį.

„Šiandien gali būti net keli kandidatai į Vilniaus merus. Kaip vieną iš pagrindinių aš matau V.Martikonį, kuris daugelį metų dirbo Vilniaus savivaldybėje, dirbo įvairiuose komitetuose“, – lapkričio pabaigoje pripažino „Tvarkos ir teisingumo“ lyderis.

„Norėčiau, kad kandidatas į Vilniaus merus būtų ne džiazuojantis ir žadantis, kad keliausime skraidančiomis gondolomis, o turėtų realius tikslus“, – paklaustas, kaip įsivaizduoja savo partijos kandidatą į merus, tuomet kalbėjo R.Žemaitaitis.

R.Žemaitaitis Vilniaus miesto savivaldybėje yra dirbęs 2007-2008 m. Tuomet jis buvo Vilniaus miesto mero Juozo Imbraso patarėjas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min