Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Afrikietis kaltinamas ne tik išžaginęs vilnietę, bet ir atėmęs jos nekaltybę

Kaltinamasis nigerietis Babatunde Oyelana
15min.lt filmuotos medžiagos stop kadras / Kaltinamasis nigerietis Babatunde Oyelana
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Vilniaus teisme už uždarų durų toliau buvo nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje Nigerijos pilietis Babatunde Oyelana kaltinamas vilnietės išžaginimu.

Vilniaus 3-iasis apylinkės teismas toliau nagrinėjo 30-mečio nigeriečio B.Oyelanos baudžiamąją bylą dėl 18-metės vilnietės išžaginimo.

Pirmadienį į teismą afrikietį atvežė ne du, o keturi konvojaus pareigūnai – sargybiniai padarė išvadas po incidento prieš menėsį, kai įtariamasis, netgi būdamas surakintas, sugebėjo sužaloti fotoreporterį.

Kaip žinoma, Lietuvoje gyvenantis afrikietis per praėjusias Velykas bažnyčiai priklausančiame pastate įtariamas išžaginęs aštuoniolikmetę moksleivę.

Nukentėjusioji yra pasakojusi, kad balandžio 5-osios naktį sostinės centre esančiame apleistame pastate, kuris priklauso Šv.Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčiai, su draugu vilniečiu ir juodaodžiu Nigerijos piliečiu gėrė vyną ir alų.

Po kiek laiko vilnietis išvyko namo, o juodaodis esą merginą išžagino. Vėliau jis ją nuvežė namo.

Delfi.lt žiniomis, nigerietis žagindamas moksleivę naudojosi prezervatyvu, tačiau paskui ekspertai nustatė, kad, pasak motinos, merginos „visi drabužiai išteplioti sperma“.Nigeriečiui gresia kalėjimas iki 7 metų.

Teigiama, kad 18-metė buvo ne tik sumušta ir išžaginta: ekspertai patvirtino, kad tą naktį buvo atimta nekaltybė.

Pats afrikietis, išvedamas iš teismo, yra šaukęs, kad ši byla yra susidorojimas. Juodaodis emocingai aiškino, kad norima pasinaudoti tuo, kad jis užsienietis, ir išsireikalauti iš jo 50 tūkst. litų. „Aš esu nekaltas visiškai! Jie meluoja!“ – 15min.lt žurnalistą yra tikinęs B.Oyelana ir reikalavęs apie jo teisių pažeidimus informuoti net šalies prezidentę (vaizdo medžiagą galite pamatyti čia).

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas lytiškai santykiavo su žmogumi prieš šio valią panaudodamas fizinį smurtą ar grasindamas tuoj pat jį panaudoti, ar kitaip atimdamas galimybę priešintis, ar pasinaudodamas bejėgiška nukentėjusio asmens būkle, baudžiamas laisvės atėmimu iki 7 metų.

Temos Nekaltybė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min