Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Alytuje aptiktas pogrindinis mėsos gamybos cechas (nuotraukos, video)

Mėsa
Policijos nuotr. / Mėsa
Šaltinis: 15min
0
A A

Turėdami duomenų apie neteisėtą mėsos perdirbimą ir jos paleidimą į apyvartą Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, pasitelkę į pagalbą Valstybinės maisto ir veterinarijos audito tarnybą, atliko kratas Druskininkų ir Alytaus turgavietėse bei gamybos patalpose.

Kaip informuoja Policijos departamentas, operacijos metu užkirstas nesaugių mėsos gaminių patekimo į Vilniaus, Kauno, Alytaus ir Marijampolės apskričių turgavietes kelias.

Alytaus mieste įsikūrusiame pogrindiniame ceche, priklausančiame Alytaus gyventojai V.S. (gimusi 1972 m.), pareigūnai aptiko daugiau nei 2 500 kg perdirbti paruoštos skerdienos ir daugiau nei 2 500 kg pagamintos produkcijos: rūkytų ir vytintų dešrų, dešrelių, lašinių, vyniotinių ir kitos produkcijos.

Kratos metu ceche pareigūnai aptiko pramoninės mėsos perdirbimo įrangos, šaldytuvų bei kitų pagalbinių priemonių. Pareigūnus nustebino ir antihigieninės mėsos laikymo bei perdirbimo sąlygos.

Tikrindami Alytaus ir Druskininkų turgavietes pareigūnai aptiko ir paėmė daugiau nei 120 kg realizuoti patiektų nesaugios mėsos gaminių.

Realizavę produkciją pilietė V.S. ir jai talkinantys asmenys butų gavę daugiau nei 50 tūkst. litų neteisėtų pajamų.

Dėl minėtų faktų pradėtas ikiteisminis tyrimas baudžiamojoje byloje pagal požymius nusikaltimo, numatyto Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 202 str. „Neteisėtas vertimasis ūkine, komercine, finansine ar profesinę veikla“. Pogrindinės mėsos gamybos cecho organizatoriams gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.

VIDEO: Pogrindinis mėsos gamybos cechas (policijos filmuota medžiaga)
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min