Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Darbo VRM netekęs Linas Pukys praranda ir vairuotojo pažymėjimą

Linas Pukys
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Linas Pukys
Šaltinis: 15min
0
A A

Teismas nepasigailėjo atgailavusio pažeidėjo.

Trečiadienio popietę Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas paskelbė nutarimą byloje, kurioje dėl vairavimo neblaiviam protokolas buvo surašytas buvusiam VRM Turto valdymo ir ūkio departamento direktoriaus pavaduotojui Linui Pukiui (gim. 1973 m.).

Bylą išnagrinėjusio teisėjo vertinimu, vairuotojo pažymėjimas iš L.Pukio turėtų būti atimtas metams, be to, pažeidėjui skirtina 1050 litų bauda.

Teisės vairuoti transporto priemonę atėmimo terminas skaičiuojamas nuo šio nutarimo paskelbimo dienos.

Baudą pažeidėjas turi sumokėti ne vėliau kaip per 40 dienų nuo nutarimo skirti baudą įteikimo jam dienos, o apskundęs tokį nutarimą – ne vėliau kaip per 40 dienų nuo pranešimo apie skundo nepatenkinimą dienos.

Šiandienį teismo nutarimą L.Pukys dar turi teisę apskųsti. Nutarimas per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui per Vilniaus miesto 2-ąjį apylinkės teismą.

Vasario 16 dieną naujienų portalas 15min.lt pranešė, kad tądien 11.15 val. sostinės Savanorių prospekte policija sustabdė automobilį „Renault Megane Scenic“, kurio vairuotojas L.Pukys įpūtė 0,67 promiles alkoholio.

Protokolas už vairavimą neblaiviam tuometiniam VRM tarnautojui surašytas praėjus vos trims dienoms po, kaip įtariama, girto policininko Sigito Šostako vasario 13-ąją sukeltos avarijos, per kurią trys žmonės žuvo ir vienas sužalotas (skandalo įkarštyje atsistatydino policijos generalinis komisaras, iš pareigų pasitraukė Trakų policijos viršininkas, o vidaus reikalų ministras viešai pareiškė, kad darys viską, jog vidaus reikalų sistemoje nebeliktų girtaujančių pareigūnų).

Šią administracinio teisės pažeidimo bylą nagrinėjančiame Vilniaus miesto 2-ame apylinkės teisme L.Pukys elgėsi kaip tikras džentelmenas: pripažino kaltę, atgailavo ir tik prašė jo griežtai nebausti. Teisėjas atsižvelgė į tai skirdamas palyginti mažą baudą, tačiau palikti L.Pukiui vairuotojo teises, kaip to prašė pažeidėjas, neturėjo jokios galimybės.

Apie istorijos, į kurią įsivėlė L.Pukys, peripetijas, 15min.lt jau ne sykį išsamiai pasakojo (žr. susijusius straipsnius).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min