Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Generalinis komisaras Linas Pernavas: Marijampolėje sulaikant įtariamąjį, jo ginklas buvo su šovinių dėtuve

Linas Pernavas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Linas Pernavas
Šaltinis: 15min
0
A A

Mažiausiai 21 šūvį į savo šeimos narius Gaižėnuose tikriausiai paleidęs Egidijus Anupraitis ir sulaikymo metu turėjo galimai tą patį kovinį ginklą. LRT televizijai interviu antradienio popietę gavęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas pasidžiaugė, kad pareigūnai sugebėjo profesionaliai neutralizuoti pavojingą įtariamąjį, nesukeldami grėsmės nei sau, nei aplinkiniams.

Įtariamasis masine žmogžudyste E.Anupraitis sulaikytas prie Marijampolės autobusų stoties antradienį 11.10 val.

Vaikinas buvo ieškomas nuo pirmadienio vakaro, kai pranešta apie keturių asmenų nužudymą Kauno rajono Gaižėnų kaime.

Marijampolėje pareigūnai prie E.Anupraičio netikėtai prisėlino iš nugaros. Policininkai buvo ginkluoti, užsidėję neperšaunamas liemenes. Tiesa, netikėtai užkluptas įtariamasis pasipriešinti taip ir nespėjo. Generalinis komisaras Linas Pernavas interviu LTV pasidžiaugė, kad sulaikymo operacija atlikta saugiai ir efektyviai.

„Ginklą turėjo jis savo. Dėl nepasipriešinimo, tai turiu pagirti policijos pareigūnus, kurie priėjo prie jo iš nugaros, priėjo prie jo netikėtai. Tam asmeniui paprasčiausiai nebuvo galimybės pasipriešinti“, – pabrėžė komisaras.

Jis atskleidė, kad vakar asmeniškai davė visiems gatvėje dirbantiems pareigūnams nurodymą dėvėti neperšaunamas liemenes.

Asmuo tikrai buvo pavojingas. Ginklas buvo su šovinių dėtuve. Tad reikia džiaugtis, kad jo elgesys ir jo buvimas laisvėje nenusinešė daugiau gyvybių, – sakė L.Pernavas.

„Iš tikrųjų, kaip mes matome, asmuo tikrai buvo pavojingas. Jis turėjo su savimi ginklą. Ginklas buvo su šovinių dėtuve. Tad reikia džiaugtis, kad jo elgesys ir jo buvimas laisvėje nenusinešė daugiau gyvybių“, – kalbėjo L.Pernavas.

Policijos vadovui buvo sudėtinga pasakyti, kokios priežastys lėmė tokį kraupų nusikaltimą, jis vylėsi daugiau aiškumo po pirminių įtariamojo apklausų. „Aš galvočiau, kad reikėtų žiūrėti į to asmens psichiką. Ar tikrai viskas buvo gerai? Praktikoje esu jau matęs tokių nusikaltimų keletą. Ir kiekvienu atveju mes matome, kad būdavo sutrikusi tų asmenų psichika“, – svarstė L.Pernavas.

Generalinis komisaras dar sykį padėkojo visuomenei už suteiktą svarbią informaciją ir visokeriopą pagalbą policijai atliekant pirminius tyrimo ir įtariamojo paieškos veiksmus.

15min nuotr./Po masinės žmogžudystės Gaižėnuose įtariamasis buvo sulaikytas Marijampolėje
15min nuotr./Po masinės žmogžudystės Gaižėnuose įtariamasis buvo sulaikytas Marijampolėje

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min