TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno prieigose su policija susirėmusiems trims lenkams teismas skyrė baudas

Kauno prieigose, ties Juragiais, su policija susigrūmęs lenkų futbolo sirgalius turės sumokėti baudą
Aliaus Koroliovo nuotr. / Kauno prieigose, ties Juragiais, su policija susigrūmęs lenkų futbolo sirgalius turės sumokėti baudą
Šaltinis: 15min
0
A A

300-350 litų – tokias pinigines baudas Kauno rajono apylinkės teismas skyrė trims Lenkijos futbolo rinktinės sirgaliams, kurie penktadienį Kauno prieigose, ties Juragių gyvenviete, susigrūmė su policijos pareigūnais.

15min.lt jau rašė, kad penktadienio vidurdienį Kauno prieigose autobusus su futbolo sirgaliais tikrinę laikinosios sostinės pareigūnai susidūrė su netikėtu girtų lenkų pasipriešinimu. Kelyje Suvalkai-Marijampolė-Kaunas, ties Juragių gyvenviete, Kauno policininkai sustabdė tris lenkų autobusus, kelis mikroautobusus bei kelis lengvuosius automobilius ir tikrino, ar transporto priemonėse sėdintys fanai nesiveža ginklų ar kitų uždraustų daiktų.

Patikros metu vienam akivaizdžiai įkaušusiam sirgaliui užkabinus įvykio vietoje dirbusį televizijos operatorių, policininkai sulaikė agresyviai nusiteikusį vyrą. Pareigūnams toliau tikrinant autobusus, grupelė futbolo sirgalių nuėjo iki policijos automobilio ir išlaisvino antrankiais surakintą savo draugą. Tai pastebėję policijos pareigūnai išsikvietė pastiprinimą ir sirgalių pareikalavo atiduoti sulaikytą vyrą. Po trumpų grumtynių, kurių metu vienas Lenkijos rinktinės sirgalius pagriebė ir trumpam pasisavino ant žemės nukritusią vieno policininko tarnybinę kepurę, agresyvūs ir stipriai įkaušę fanai nurimo.

Aliaus Koroliovo nuotr./Lenkų sirgalius atvestas į Kauno rajono apylinkės teismą
Aliaus Koroliovo nuotr./Lenkų sirgalius atvestas į Kauno rajono apylinkės teismą

Dėl šio incidento sulaikyti trys lenkai šeštadienį išgirdo teismo verdiktą. Kauno rajono apylinkės teismas, išnagrinėjęs pateiktus duomenis, nusprendė sirgaliams skirti 300-350 litų baudas. Teismo salėje išvydę incidentą filmavusį operatorių ir 15min.lt fotografą, lenkai pradėjo pasakojo savo istorijos versiją. Vienas jų teisinosi, kad nieko blogo nepadarė – tiesiog, norėjo išlaisvinti policijos antrankiais surakintą draugą. Taip pat prasitarė, kad neturi pinigų sumokėti baudos, bet nori kuo greičiau išvažiuoti iš Kauno.

Priminsime, kad šis incidentas – ne vienintelis, kurį sukėlė į Kaune vykusias draugiškas Lenkijos ir Lietuvos futbolo rungtynių varžybas atvykę lenkų sirgaliai. Visą penktadienį mieste viešėję svečiai pateisino chuliganų vardą. O prieš prasidedant varžyboms S.Dariaus ir S.Girėno stadione sukėlė riaušes.

Aliaus Koroliovo nuotr./Po audringo penktadienio šeštadienį teisme lenkų futbolo sirgaliai buvo itin ramūs
Aliaus Koroliovo nuotr./Po audringo penktadienio šeštadienį teisme lenkų futbolo sirgaliai buvo itin ramūs

Patikslintais duomenimis, Kauno policija sulaikė lenkų 56 aistruolius. 8 sirgaliai uždaryti į areštinę, jiems gresia baudžiamoji atsakomybė dėl pasipriešinimo pareigūnams ir viešosios tvarkos trikdymo. Pareigūnų teigimu, beveik visi jie buvo neblaivūs.

Greitosios medicinos pagalbos medikų teigimu, per lenkų viešnagę nukentėjo tvarką stadione prižiūrėjusios bendrovės „Argus“ apsaugininkas, patyręs galvos ir krūtinės traumas bei 4 lenkų sirgaliai. Pastarieji susižeidė per neramumus, kilusius prieš varžybas, kiti buvo apkandžioti tarnybinių šunų, kuriuos pareigūnai buvo pasitelkę į pagalbą.

Vienas lenkų sirgalius sugebėjo įkliūti ir Vilniaus policijai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min