TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno rajone, soduose, gyvenusių pensininkų nužudymu įtariama asociali jų pažįstama

Tyrimui vadovauja Kauno rajono policijos komisariato viršininkas Romas Oželis ir prokuroras V.Guliavičius
Aliaus Koroliovo nuotr. / Tyrimui vadovauja Kauno rajono policijos komisariato viršininkas Romas Oželis ir prokuroras V.Guliavičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Dviejų pensininkų Kauno rajono soduose nužudymu įtariama 58-erių moteris. Nuolatinės gyvenamosios vietos neturinti sulaikytoji tvirtina viena nudūrusi abu senukus. Tačiau įtarimus dėl dviejų žmogžudysčių jai pareiškę prokurorai tiria ir kitą versiją, kurioje figūruoja dar vienas vyras.

15min.lt rašė, kad gegužės 2 dieną Kauno rajone, Gervėnupio kaime esančioje sodų bendrijoje „Naglis“, rasti čia esančio namo šeimininkės Genovaitės Vilkelienės ir jos draugo Antano Jono Abugelio kūnai. 79 metų moteris rasta su kirstine žaizda kaklo srityje, o 72 metų vyras – su kirstinėmis žaizdomis krūtinėje bei galvoje.

Trečiadienį tyrimas pasistūmėjo į priekį – sulaikyta dviguba žmogžudyste įtariama moteris.

Aliaus Koroliovo nuotr./Nelaimės vietoje
Aliaus Koroliovo nuotr./Nelaimės vietoje

„Šiuo metu tiriama versija, kad nusikaltimas padarytas iš savanaudiškų tikslų. Vakar (trečiadienį – aut. past.) sulaikyta 58-erių moteris. Šiuo metu tegaliu atskleisti jos inicialus – I.L. Anksčiau ji neteista, tačiau neturėjo nuolatinės gyvenamosios vietos, dažnai girtavo. Trečiadienį jai pareikšti įtarimai dėl dviejų žmonių nužudymo. Penktadienį iš ryto kreipsimės į teismą dėl kardomosios priemonės paskyrimo“, – sakė Kauno apygardos prokuratūros Pirmojo labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Vitoldas Guliavičius.

Kartu su Kauno rajono policija vykdomo ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad sulaikytoji šiuo metu gyveno netoli sodų bendrijos „Naglis“, kur buvo nužudyti pensininkai, esančioje kitoje sodų bendrijoje. Su nužudytaisiais moteris buvo pažįstama. Liudininkai teigė, kad ji ne kartą lankėsi pas senukus.

Pasak jo, įtariamoji savo kaltės neneigia. Tačiau tvirtina nusikaltimą padariusi viena. „Pirminiais duomenimis, tai – spontaniškas nusikaltimas. Tačiau tiriamos ir kitos versijos“, – sakė prokuroras.

Neprisimena, kada nužudė

Nusikaltimo įrankiai nerasti. Manoma, kad jų buvo ne vienas. Policijos pareigūnai dar nenustatė ir tikslios dienos, kada buvo padarytas nusikaltimas. Pranešimas apie tai, kad soduose, nuosavame name, rasta mirusi čia gyvenusi pora, gautas gegužės 2 dieną. Tačiau teigti, kad jie buvo nužudyti tądien, pareigūnai negali. Ekspertai savo išvadų dar nepateikė, o savo kaltę pripažįstanti įtariamoji teigia neatsimenanti, kada tai padarė.

Nuolat girtaujanti moteris tegalėjo nurodyti, jog tuo metu buvo šviesu, taigi, greičiausiai – diena.

Nors nužudymu įtariama 58-erių moteris tvirtina, kad abu pensininkus nudūrė viena, pareigūnai tikrina ir kitas versijas.

Šiuo metu yra sulaikytas ir vyras, kuris yra susijęs su dviguba žmogžudyste Gervėnupyje.

„Jis sulaikytas tai pat vakar (trečiadienį – aut. past.). Dar neaišku, ar jis dalyvavo nužudyme, ar tik slėpė padarytą nusikaltimą. Plačiau komentuoti to negaliu. Kaip ir to, kaip jis susijęs su dviguba žmogžudyste įtariama moterimi“, – sakė tyrimui vadovaujantis Kauno apygardos prokuroras V.Guliavičius, išsisukęs nuo tiesaus žurnalistų klausimo, ar vyras – nužudymu įtariamos moters sugyventinis.

15min.lt primena, kad savo namuose nužudyta pensininkė G.Vilkelienė yra aukštas pareigas užimančio Lietuvos kariškio motina. Tragiškos nelaimės auka tapo Lietuvos gynybos atašė Gruzijoje, Armėnijos Respublikai ir Azerbaidžano Respublikai pulkininko leitenanto Virginijaus Vilkelio motina.

Neatmetama, kad žmogžudystė susijusi su pinigais. Artimųjų teigimu, nusikaltimo metu pas pensininkus namuose buvo 800 litų, kurie esą dingo. Kaimynai pasakojo, kad nužudytoji neretai skolindavo pinigus asocialiems kaimynams, gyvenantiems soduose. Gali būti, jog viena jų buvo ir pensininkų nužudymu įtariama 58-erių moteris.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min