Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 gruodžio 30d. 21:30

Lašišas neteisėtai grobęs Žuvivaisos poskyrio vadovas Algirdas Budrys traukiasi iš pareigų

Algirdas Budrys
Kadrai iš Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektorių filmuotos medžiagos / Algirdas Budrys

Nusikalstama veika valstybinėje lašišų veisykloje įtariamas Žuvivaisos skyriaus Žeimenos poskyrio vedėjas Algirdas Budrys traukiasi iš pareigų, rašoma trečiadienį paskelbtame Žemės ūkio ministerijos pranešime.

Ministerijos pranešime rašoma, kad Žuvininkystės tarnyba apie pasitraukimą buvo informuota prieš keletą savaičių, tačiau pranešimas apie pasitraukimą iš pareigų paskelbtas tik trečiadienį.

15min pirmadienį paviešino informaciją, kad Žuvininkystės tarnybos darbuotojas Algirdas Budrys prieš metus buvo sulaikytas automobiliu vežantis paslėptas lašišų galvas. Tuo metu buvo draudžiama ne tik lašišų žvejyba, bet ir bet koks jų transportavimas.

Valdininkas atsipirko paprasta tarnybine nuobauda – papeikimu. 

Vėliau paviešinta vaizdo medžiaga, kurioje matyti, kaip A.Budrys įstaigoje, atsakingoje už lašišų gausinimą Lietuvoje, pats gaudo šias žuvis ir jas pasisavina. Už šį nusižengimą vadovas gavo papeikimą, tačiau tai užfiksavę ir apie tai pranešę pavaldiniai buvo priversti palikti darbą arba gavo drausmines nuobaudas.

Trečiadienį Seimo Antikorupcijos komisija, susipažinusi su 15min publikacija ir vykdydama parlamentinę kontrolę, kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl galimų nusikalstamų veikų valstybinėje lašišų veisykloje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

22:31
01:16
06:39

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min