Dabar populiaru
Publikuota: 2010 spalio 12d. 10:33

Per gaisrą Kaune žuvo vyras, dar viena moteris gydoma Kauno klinikose

Į gaisrą, kilusį „Linolito“ teritorijoje, buvo išsiųsti ir Kauno miesto, ir rajono ugniagesiai.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Gaisras Kaune

Skaudi nelaimė Kaune: pirmadienį vakare per gaisrą, kilusį keturių aukštų gyvenamajame name, žuvo vyras. Dar viena nukentėjusi namo gyventoja po nakties, praleistos reanimacijoje, šiuo metu gydoma Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Nudegimų skyriuje. Jos būklė stabili.

Nelaimė kilo K.Baršausko gatvės 77-ame name apie 18.50 val. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai pamatė, kad iš buto trečiame aukšte rūksta dūmai. Patekę į namą jie rado atvira liepsna degančias šio buto duris. Viduje rastas vyras. Ugniagesių išneštas į lauką, jis buvo dar gyvas: kvėpavo, medikai užčiuopė pulsą, tačiau buvo praradęs sąmonę. Pasak ugniagesių, vyriškis buvo stipriai apdegęs veidą ir ranką.

Netrukus paaiškėjo, kad tai 63-ejų namo gyventojas. Nors atrodė, kad gyvybę pavyks išsaugoti, tą patį vakarą, kelios minutės po 20 val., paaiškėjo, kad į Kauno klinikas nuvežtas vyras mirė.

Dar vienos per gaisrą nukentėjusios gyventojos, 59-erių moters, gyvybę pavyko išgelbėti. Iš buto išnešę vyriškį ugniagesiai jame greitai rado minėtą moterį. Greitosios medicinos pagalbos medikams perduota nukentėjusioji buvo nesąmoninga, tačiau kvėpavo. Atvežta į Kauno klinikas, ji iš karto buvo paguldyta į reanimaciją. Antradienį ryte, praėjus pavojui dėl gyvybės, nukentėjusioji buvo perkelta į Nudegimų skyrių. Kaip 15min.lt sakė klinikų atstovė spaudai Eglė Žemaitienė, nukentėjusioji sveiksta.

Gaisro metu ugniagesiai iš gretimų butų išvedė dar tris žmones. Čia pat juos apžiūrėję medikai jokių sveikatos sutrikimų nenustatė. Žmonės buvo tik išsigandę.

Užgesinus gaisrą nustatyta, kad išdegė 16 kv. metrų butas, taip pat aprūko ir apdegė trečio aukšto laiptinė. Gesinant liepsnas vandeniu sulieti ir apačioje gaisro židinio esantys du butai.

Nelaimės priežastis kol kas nežinoma.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min