Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 14d. 13:43

Teismui pagaliau pavyko atversti Bilevičiūtės statybų aferos bylą (atnaujinta 15.15 val., video)

D.Bilevičiūtė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Praėjusią savaitę 46-ąjį gimtadienį atšventusi įžymybė vėl lankėsi teisme, kur pastaruoju metu turi daug rimtų rūpesčių.
Į pirmąjį posėdį atvykusi žvaigždė susirinkusiuosius nustebino nauju madingu įvaizdžiu, o jos advokatas išreikalavo uždaro posėdžio.

Vilniaus 2-asis apylinkės teismas trečiadienį pagaliau atvertė baudžiamąją bylą, kurioje dėl dokumentų klastojimo, pasikėsinimo apgaule įgyti didelės vertės svetimą turtą ir kredito gavimo apgaule yra kaltinama žinoma ūkininkė dainininkė Daina Bilevičiūtė.

Lygiai prieš penkias savaites procesas neprasidėjo, nes žvaigždės advokatas Vaidotas Sviderskis tąsyk neturėjo galimybės atvykti į numatytą teismo posėdį.

Šiandien pačioje posėdžio pradžioje D.Bilevičiūtės gynėjas pareikalavo, kad jo klientė būtų teisiama slapta nuo visuomenės. Motyvas: ši byla susijusi su D.Bilevičiūtės, kaip ūkininkės, asmeniniu gyvenimu, gali būti paviešintos jos finansinės paslaptys. Teisėja Jolanta Čepukėnienė išėjo apsispręsti dėl šio prašymo, padaryta trumpa pertraukėlė.

Pati D.Bilevičiūtė šiandien teisme atrodė itin nekalbi, netgi sutrikusi. Tačiau iškalbinga buvo jos išvaizda: žvaigždė atvyko į teismo rūmus galvą apsimuturiavusi marga skara, pasipuošusi plonu baltu paltuku, akis slėpė po rožiniais akiniais masyviais baltais rėmėliais, avėjo margus rožinius batus su auksaspalviais akcentais.  

Papildyta 14.14 val. Teisėja J.Čepukėnienė paskelbė netikėtą nutartį. Žvaigždę D.Bilevičiūtę ji prilygino viešam asmeniui, nors pagal įstatymus tokio statuso dainininkė ūkininkė neturi. Tuo tarpu šioje byloje, anot teisėjos, gali būti paviešinta privati informacija, susijusi su D.Bilevičiūtės, kaip ūkininkės, veikla. Todėl teismas nutarė nagrinėti bylą už uždarų durų.

Gresia iki 8 metų nelaisvės 

Kaip jau pasakojo 15min.lt, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) su Generaline prokuratūra yra baigusi ikiteisminį tyrimą ir perdavusi teismui bylą, kurioje D.Bilevičiūtė įtariama sukčiavimu, dokumentų klastojimu ir kreditinėmis apgaulėmis, siekiant gauti milijoninę Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą, moteriai gresia iki 8 metų nelaisvės.Žvaigždė atvyko į teismo rūmus galvą apsimuturiavusi marga skara, pasipuošusi plonu baltu paltuku, akis slėpė po rožiniais akiniais masyviais baltais rėmėliais, avėjo margus rožinius batus su auksaspalviais akcentais.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad 2005 metais D.Bilevičiūtė, turinti kaimo sodybą Varėnos rajone, Miguičionių kaime, kad pritaikytų sodybą kaimo turizmo veiklai plėtoti, parengė projektą „Kultūrinio kaimo sodybos Varėnos rajone paruošimas kaimo turizmo veiklai vystyti“ ir kreipėsi dėl 1 015 400 litų paramos į Nacionalinę mokėjimo agentūrą (NMA) prie Žemės ūkio ministerijos. 2006 metų birželio mėnesį su ūkininke pasirašyta paramos sutartis.

Projektui įgyvendinti moteris siekė gauti 2 milijonų litų kreditą ir su vienu komerciniu banku pasirašė kreditavimo sutartį. Kad būtų išmokėtas kreditas, D.Bilevičiūtė turėjo į projektą investuoti ne mažiau kaip 925 412 litų savo lėšų. Tyrimo metu išaiškinta, kad įtariamoji D.Bilevičiūtė, neturėdama tiek nuosavų lėšų, susitarė su darbus sodyboje atliekančia statybų bendrove, kad už atliktus darbus apmokės vėliau, kai jai suteiks kreditą. Nustatyta, jog moteris bankui pateikė suklastotus kasos pajamų orderius, kuriuose įrašyta, neva ji statybų bendrovei už atliktus darbus į kasą įnešė 928 417 litų.

Patikėjęs šiais suklastotais buhalterinės apskaitos dokumentais komercinis bankas pervedė ūkininkei kreditą ir moteris apgaule įgijo 1 927 948 litus.

Atpalaiduoja jauno meilužio rankos

Naujienų portalas 15min.lt jau pasakojo ir apie kitas D.Bilevičiūtės bėdas: pirmiausia ją slegia didžiulės skolos. Mat FNTT minimoje sodyboje Varėnos rajono Miguičionių kaime plėtoti kaimo turizmą planavusi atlikėta prisiskolino daug pinigų. Be to, pernai gruodį Vilniuje, vairuodama savąjį BMW, įkliuvo policijai neblaivi ir neteko vairuotojo pažymėjimo.

Tiesa, visai neseniai D.Bilevičiūtė viešai pasigyrė, jog gyvena ne taip jau ir blogai: jos širdį gydo gyvenimo būdo vadybininkas, o kūną atgaivina ir mintis apie savižudybę išsklaido seksas su jaunu meilužiu. 

VIDEO: Naujasis Bilevičiūtės įvaizdis teisme
VIDEO: Bilevičiūtės ir jos gynėjo komentaras po posėdžio

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:45
01:07
14:06

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie 15min