Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tragišką avariją sukėlęs Ramūnas Balkūnas prieš nelaimę skriejo ne mažesniu nei 123 km/val. greičiu

Įtariamasis Ramūnas Balkūnas (gim. 1990 m.) teisme
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Įtariamasis Ramūnas Balkūnas (gim. 1990 m.) teisme
Šaltinis: 15min
0
A A

Prokuratūra gavo ekspertų išvadas, kuriose nurodoma, kad prieš avariją Vilniuje, per kurią du žmonės žuvo ir keli buvo sužaloti, ją sukėlęs Ramūnas Balkūnas automobiliu „Honda Prelude“ skriejo ne mažesniu nei 123 km/val. greičiu. Automobilių greitis nelaimės vietoje yra apribotas iki 40 km/val.

Galimą automobilio greitį ekspertai nustatinėjo dviem būdais. Vieni ekspertai rėmėsi avarijos vietoje likusiomis žymėmis. Kiti ekspertai nagrinėjo vaizdo kamerų medžiagą, kurioje užfiksuotas skriejantis, o vėliau ant stogo šaligatviu čiuožiantis automobilis. Prokuratūra jau gavo abi ekspertų išvadas, jose yra padarytos panašios išvados.

Priminsime, kad tragiška avarija Vilniuje, S.Nėries g., įvyko gegužės 22 d. Dideliu greičiu lėkęs automobilis „Honda Prelude“, vairuojamas Ramūno Balkūno (gim. 1990 m.), nuvažiavo nuo kelio važiuojamosios dalies ant šaligatvio, vertėsi ir čiuoždamas ant stogo partrenkė kelis žmones.

Avarijos vietoje iš karto žuvo šaligatviu ėjęs D.V. (gim. 1987 m.). Per avariją ypač sunkiai nukentėjo G.Ž. (gimusi 2011 m.), ji vėliau mirė ligoninėje. Mergaitės mama A.Ž. (gimusi 1986 m.) labai sunkios būklės buvo paguldyta į ligoninę.

Ant stogo čiuoždamas automobilis taip pat sunkiai sužalojo A.B. (gimusi 1988 m.) ir A.L. (gimusi 2001 m.).

Į ligoninę buvo nuvežtas ir automobilio keleivis E.V. (gim. 1989 m.), tačiau jis dėl nežymių sužalojimų netrukus buvo paleistas. Medikai pagalbą teikė ir automobilį vairavusiam R.Balkūnui, vėliau jis buvo uždarytas į areštinę, o kitą dieną teismas jį leido suimti trims mėnesiams.

Duomenų, kad vairuodamas automobilį R.Balkūnas galėjo būti apsvaigęs, prokuratūra kol kas negavo.

Per avariją nukentėję ir ligoninėje gydyti nukentėjusieji šiuo metu iš ligoninės jau paleisti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min