Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 16d. 14:49

Triuškinantis jauno dviratininko smūgis į pėsčiąją: Turgelių gyventojai lūžo 3 stuburo slanksteliai

100 Lietuvų: #1 Turgeliai - 005_02
Asociatyvi iliustracija: Turgeliai

Reklamine aktorių provokacija išgarsintame miestelyje Šalčininkų rajone – rimtas, skaudžias pasekmes turėjęs eismo įvykis.

Dviratininkų ir pėsčiųjų susidūrimai gali būti itin skausmingi. Ypač kai dviratį vairuoja kelyje menkai patyręs, bet energijos nestokojantis žmogus, o nukentėjusysis yra silpnesnės sveikatos vien dėl garbaus amžiaus.

Daugybiniai stuburo lūžiai. Tokią diagnozę šią antradienio popietę išgirdo senjorė iš Turgelių gyvenvietės ir nukentėjusiosios artimieji.

Vilniaus apskrities policijos Komunikacijos poskyryje 15min sužinojo, kad pirminis pranešimas apie šį įvykį buvo gautas 9.32 val.

Nelaimė Akmenynės gatvėje, kur dviratininkas įsirėžė į pėsčiąją, įvyko ties 13-uoju pastatu.

Nukentėjusi 82 metų ponia sugebėjo pati pareiti į namus ir kone valandą delsė kreiptis pagalbos.

Paaiškėjo, kad nukentėjusi senyva moteris (gim. 1937 m.) sugebėjo pati pareiti į namus ir kone valandą delsė oficialiai kreiptis pagalbos.

Kai skambučio skubios pagalbos telefono numeriu 112 pagaliau sulaukta, nurodytu namų adresu išsiųsti greitosios medikai, o pareigūnai ėmėsi tyrimo.

Policijos duomenimis, dviračiu važiavęs ir su pėsčiąja susidūręs paauglys yra gimęs 2005 metais.

13.50 val. iš Šalčininkų slaugos ligoninės policija gavo medikų pranešimą, kad pas juos apžiūrai atvežta senolė yra rimtai sužeista: jai nustatyti trijų stuburo juosmeninės dalies slankstelių lūžiai.

Šalčininkų rajono gyvenvietę, kurioje šiandieną įvyko ši eismo nelaimė, pernai rugpjūtį per Žolinę papildomai išgarsino aktorių provokacija: Emilio Vėlyvio surežisuotas reklaminis šou Turgelių bažnyčioje papiktino tikinčiuosius, politikus, tiesiog piliečius ir žinomus žmones.

Kūrybišką 15min multimedijos pasakojimą apie Turgelių miestelį galite rasti čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min