Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ugniagesiai iš Kauno marių ištraukė „į jachtą“ plaukusią neblaivią moterį (papildyta 9.46 val., nuotraukos)

Moteris nuo kranto buvo nuplaukusi apie 500 metrų
Manto Zinkevičiaus, Augustino Balaišio nuotr. / Ugniagesių išgelbėta moteris nuo kranto buvo nuplaukusi maždaug 500 metrų ir savo jėgomis atgal greičiausiai nebūtų galėjusi sugrįžti.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį vakare Kauno ugniagesiai iš Kauno marių ištraukė neblaivią ir aplinkoje sunkiai besiorientuojančią moterį. Maždaug 40-ies metų amžiaus nukentėjusioji buvo nuplaukusi nuo kranto apie 500 metrų. Gelbėtojus iškvietė mariose ją pastebėję laivu plaukioję žmonės.

Kaip 15min.lt sakė vienas šią parą budinčių Kauno apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesių, iškvietimą į Kauno marias jie gavo apie 18 val.

„Paskambino žmonės iš laivo ir pranešė, kad mariose, apie 500 metrų nuo kranto, plaukioja moteris,“ – sakė pareigūnas.

Atvykę ir iki moters nuplaukę gelbėtojai narai sulaukė netikėto pasipriešinimo: akivaizdžiai neblaivi nukentėjusioji nenorėjo į krantą, aiškino, kad ją neva kažkas pasiims į jachtą. Tačiau nepaisydami jos norų, ugniagesiai nelaimėlę parplukdė į sausumą. Krante ji perduoda atvykusiems greitosios medicinos pagalbos medikams.

Šių teigimu, moteris rimtai nesužeista, tačiau sunkiai orientuojasi aplinkoje. Kaip įtariama, ji buvo gerokai išgėrusi arba turinti psichinę negalią.

„Vandenyje ji buvo su rūbais, rankine“, – teigė į krantą moterį ištraukę ugniagesiai gelbėtojai.

Į krantą gelbėtojų atplukdyta moteris perduoda medikams, kurie ją nuvežė į psichiatrijos ligoninę.

Papildyta 9.46 val.:  Apie ketvirtadienio vakaro įvykį 15min.lt papasakojo ir vieni jo liudininkų – vestuves laive, plaukiojusiame po Kauno marias, įamžinę fotografai.

„Befotografuojant vestuvininkus jachta Kauno mariose pasitaikė proga stebėti keistą reginį: gana toli nuo kranto beplaukiančią moterį. Keista buvo ne tai, kad ji yrėsi taip toli nuo sausumos, bet tai, kad ji dėvėjo suknelę ir turėjo su savimi rankinuką.

Manto Zinkevičiaus, Augustino Balaišio nuotr./Apie toli nuo kranto nutolusią moterį gelbėtojams pranešė vestuves laive šventę kauniečiai
M.Zinkevičiaus, A.Balaišio nuotr./Gelbėtojams apie toli nuo kranto nutolusią moterį gelbėtojams pranešė vestuves laive šventę kauniečiai

Pasiūlėme jai pagalbą, tačiau grąžos gavome tik keiksmų laviną. Moteris teigė, kad jai būtina perplaukti marias, kitaip jos laukia mirtis. Taip pat, kad jos niekas nebeprievartaus ir, jei ji perplauks marias, nebebus nuosavybė. Tai sakydama ji galva rodė ant kranto stovinčių dviejų vyriškių pusėn. Pastarieji kažką šūkavo, tačiau nebuvo įmanoma suprasti ką“, – pasakojo netikėtoje situacijoje atsidūrę fotostudijos SHOT.LT fotografai Mantas Zinkevičius ir Augustinas Balaišis.

Pasak jų, vestuvių dalyviai, plaukioję laive, bandė įkalbėti moterį lipti pas juos į laivą, žadėjo nugabenti į krantą. Tačiau moteris į pasiūlymą jiems atsakė keiksmų lavina.

„Po kurį laiką trukusių bergždžių pastangų jachtos kapitonas paskambino policijai, papasakojo situaciją. Maždaug po 10 minučių pasigirdo policijos automobilio sirena. Matėme, kad atvykę patruliai krante jau kalbasi su ten stovėjusiais vyriškiais. Netrukus pasirodė ir motorinė valtis, kuria atplaukė ugniagesiai gelbėtojai. Pradžioje jie bandė susitarti su moterimi gražiuoju, tačiau ji atsisakė pagalbos. Tada gelbėtojai griežčiau paklausė, ar ji gražiuoju lips į valtį, ar tai padaryti reikės jėga. Praėjus kelioms minutėms moteris leidosi ištraukiama iš vandens“, – pasakojo gelbėjimo operacijos akimirkas užfiksavę fotografai.

Daugiau nuotraukų iš moters gelbėjimo operacijos rasite fotogalerijoje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min