Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2012 07 25 /16:17

Varėnos tvenkinyje aptiktas skenduolis, artimieji atpažino per festivalį „Tamsta muzika“ dingusį Tomą Fedosejevą

Trečiadienį Varėnoje aptiktas nuskendusio jauno vyro kūnas. Pareigūnai spėja, kad tai gali būti liepos 20 d. festivalyje „Tamsta muzika“ dingęs Tomas Fedosejevas.
Tomas Fedosejevas
Tomas Fedosejevas / Asmeninio archyvo nuotr.

Informaciją apie Dainų slėnyje Varėnoje esančiame tvenkinyje aptiktą skenduolį 15min.lt patvirtinęs Varėnos policijos komisariato laikinai einantis viršininko pareigas Alvydas Jočys sakė, kad kol kas laukiama dingusio jaunuolio artimųjų.

„Galiu patvirtinti, kad rastas skenduolis. Kol kas negaliu šimtu procentu patvirtinti, kad tai iš tiesų dingęs Tomas Fedosejevas. Tačiau tikimybė didelė“, – sakė A.Jočys.

Pasak pareigūno, Varėnoje laukiama dingusio jaunuolio artimųjų.

Kaip 15min.lt jau ne kartą skelbė, Tomas Fedosejevas (gim. 1988 m.) į festivalį „Tamsta muzika 2012“ atvyko liepos 20 d. ir dingo be žinios.

Policija buvo paskelbusi vaikino paiešką, pareigūnai ir artimieji per žiniasklaidą ne kartą kreipėsi į visuomenę, prašydami padėti ieškoti dingusiojo.

Papildyta 15.26 val.: Policijos departamentas patvirtino, kad tvenkinyje aptiktas Tomo Fedosejevo kūnas.

„Informuojame, kad be žinios dingusio Tomo Fedosejevo, kūnas aptiktas tvenkinyje, jį atpažino artimieji“, – pranešė Policijos departamentas.

Papildyta 16.17 val.: Užuojautą Tomo Fedosejevo artimiesiems jau pareiškė Vilniaus Gedimino technikos universiteto vadovybė.

„Tomas buvo studentas, kuris savo nuopelnais universitetui ir aktyvumu gali būti pavyzdys visiems. Tokių entuziastingų ir savo veiklą mylinčių žmonių nėra daug. Universitetas užjaučia šeimą ir bendramokslius dėl šios skaudžios tragedijos“, – pasklidus žiniai apie surastus vaikino palaikus pareiškė VGTU rektorius Alfonsas Daniūnas.

Kaip rašoma universiteto pranešime, Tomas Fedosejevas 2008-2012 metais Vilniaus Gedimino technikos universitete studijavo elektronikos inžineriją ir šiais metais sėkmingai apsigynė bakalauro darbą tema „Virtualios garso realybės sistema“.

Jis buvo aktyvus studentas ir atstovavo universitetui ne viename konkurse. „Imagine Cup“ turnyre buvo VGTU komandos lyderis ir pasiekė antrąjį turnyro turą, dalyvavo KTU organizuojamose „Robotų intelekto“ varžybose, laisvalaikiu kūrė robotus ir tinklalapius, programavo, domėjosi elektronikos mokslu. Taip pat pagal mainų programas 2010 m. studijavo Pietų Korėjos ir 2011-2012 m. Danijos universitetuose. 2011 metais atliko praktiką HSG – IMIT institute Vokietijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius