Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 rugpjūčio 5d. 06:57

Mįslinga istorija Rio: rusų diplomatu apsimetęs vyras užpuoliką nušovė jo paties ginklu

Ginkluotas jaunuolis Rio de Žaneire
„Scanpix“/AP nuotr. / Ginkluotas jaunuolis Rio de Žaneire
Olimpinių žaidynių starto išvakarėse netoli Olimpinio kaimelio įvyko dramatiškas užpuolimas. Vyras, kuris iš pradžių buvo įvardintas kaip rusų diplomatas, apsigynė nuo jį puolusio vyro – iš plėšiko atėmė ginklą ir juo jį nušovė į galvą, rašo „The Guardian“.

Vietos policijos teigimu, incidentas gatvėje, jungiančioje Olimpinį kaimelį su miesto centru, įvyko vidurdienį – vos šia gatve pranešus olimpinį deglą.

Pirminiuose pranešimuose žiniasklaida citavo Rio policiją, kuri teigė, kad užpuoliką nušovė Rusijos konsulate dirbantis vicekonsulas, brazilų advokatas Marcosas Cesaras Feresas Braga.

Tačiau Rusijos pareigūnai paneigė, kad koks nors konsulato darbuotojas dalyvavo tokiame incidente. Rusijos generalinis konsulas Vladimiras Tokmakovas Rio sakė, kad tokia informacija žiniasklaidoje neatitinka realybės. Jis taip pat teigė, kad visi darbuotojai konsulate yra Rusijos piliečiai ir jų pavardės yra rusiškos.

V.Tokmakovas neatmetė, kad užpuoliką nušovęs vyras galėjo tiesiog pameluoti, kad dirba diplomatinį darbą.

Vėliau Brazilijos Folha.uol.com pranešė, kad apsišaukėlis diplomatas yra brazilas, kuris naudojosi padirbtais dokumentais ir apsimetinėjo rusų diplomatu.

Kaip informavo policija, vyras savo automobilyje BMW X6 sėdėjo su žmona ir dukra, kai prie jų su dviem motociklais prisiartino du vyrai. Vienas jų su ginklu išdaužė vairuotojo langą ir pareikalavo atiduoti rankinį laikrodį. Tačiau vyras griebė užpuoliką už rankos, įtraukė jį į automobilį, atėmė ginklą ir juo nušovė patį užpuoliką. Kitas motociklininkas pabėgo.

Nusikalstamumas Rio de Žaneire – didelė problema atvykstantiems į žaidynes. Jau yra apvogti keli sportininkai, tarp jų – ir Lietuvos irkluotoja Milda Valčiukaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min