Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Mįslinga istorija Rio: rusų diplomatu apsimetęs vyras užpuoliką nušovė jo paties ginklu

Olimpinių žaidynių starto išvakarėse netoli Olimpinio kaimelio įvyko dramatiškas užpuolimas. Vyras, kuris iš pradžių buvo įvardintas kaip rusų diplomatas, apsigynė nuo jį puolusio vyro – iš plėšiko atėmė ginklą ir juo jį nušovė į galvą, rašo „The Guardian“.
Ginkluotas jaunuolis Rio de Žaneire
Ginkluotas jaunuolis Rio de Žaneire / „Scanpix“/AP nuotr.

Vietos policijos teigimu, incidentas gatvėje, jungiančioje Olimpinį kaimelį su miesto centru, įvyko vidurdienį – vos šia gatve pranešus olimpinį deglą.

Pirminiuose pranešimuose žiniasklaida citavo Rio policiją, kuri teigė, kad užpuoliką nušovė Rusijos konsulate dirbantis vicekonsulas, brazilų advokatas Marcosas Cesaras Feresas Braga.

Tačiau Rusijos pareigūnai paneigė, kad koks nors konsulato darbuotojas dalyvavo tokiame incidente. Rusijos generalinis konsulas Vladimiras Tokmakovas Rio sakė, kad tokia informacija žiniasklaidoje neatitinka realybės. Jis taip pat teigė, kad visi darbuotojai konsulate yra Rusijos piliečiai ir jų pavardės yra rusiškos.

V.Tokmakovas neatmetė, kad užpuoliką nušovęs vyras galėjo tiesiog pameluoti, kad dirba diplomatinį darbą.

Vėliau Brazilijos Folha.uol.com pranešė, kad apsišaukėlis diplomatas yra brazilas, kuris naudojosi padirbtais dokumentais ir apsimetinėjo rusų diplomatu.

Kaip informavo policija, vyras savo automobilyje BMW X6 sėdėjo su žmona ir dukra, kai prie jų su dviem motociklais prisiartino du vyrai. Vienas jų su ginklu išdaužė vairuotojo langą ir pareikalavo atiduoti rankinį laikrodį. Tačiau vyras griebė užpuoliką už rankos, įtraukė jį į automobilį, atėmė ginklą ir juo nušovė patį užpuoliką. Kitas motociklininkas pabėgo.

Nusikalstamumas Rio de Žaneire – didelė problema atvykstantiems į žaidynes. Jau yra apvogti keli sportininkai, tarp jų – ir Lietuvos irkluotoja Milda Valčiukaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius