15min be reklamos
2022 10 16, 09:42

Vilniuje vyks tarptautinių studijų paroda

Sekmadienį Vilniuje, viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“, rengiama paroda „Tarptautinių studijų dienos 2022“.
Studentai
Studentai / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Mokiniai ir jų tėvai, jaunimas bei suaugusieji asmeniškai galės susitikti su pasaulyje žinomais universitetais ir verslo mokyklomis, prestižinėmis privačiomis mokyklomis ir tarptautiniais koledžais bei kalbų stovyklomis.

Parodos metu dalyvius konsultuos „Baltic Council for International Education“ koordinatoriai.

Joje dalyvaus švietimo įstaigų atstovai iš 12 šalių: Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Italijos, Belgijos, Danijos, Šveicarijos, Suomijos, Austrijos, Latvijos, Lenkijos, JAV ir Kanados.

Anot organizatorių, parodoje dalyvaus pasaulyje žinomų aukštųjų mokyklų – Bocconi universiteto, Eindhoveno technologijų universiteto – atstovai. Besidomintieji pagrindiniu ir viduriniu išsilavinimu turės galimybę susitikti su prestižinių mokyklų direktoriais, komisijos nariais atvykusiais iš Didžiosios Britanijos ir Šveicarijos.

Tarptautinė studijų paroda organizuojama nuo 2005 metų ir yra vertinama daugiau kaip 100 švietimo įstaigų iš viso pasaulio.

Rengėjų teigimu, ji Europoje laikoma viena iš didžiausių ir specializuotų parodų, organizuojamų kiekvienais metais Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje, Vengrijoje ir Italijoje.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min