Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Respublikinio sveikatos žinių konkurso „Reikia išmokti sveikam išlikti“ finalistai susitiks Trakuose

Sportas
Fotolia nuotr. / Sportas
Šaltinis: 15min
0
A A

2013 m. rugsėjo 29 d. (sekmadienį) nuo 11 val. iki 15 val. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro, Sveikatos ministerijai pavaldžios įstaigos, Sveikatos mokyklos salėje (Vytauto g. 87, Trakai) vyks konkursas „Reikia išmokti sveikam išlikti“ finalas, rašoma pranešime spaudai. Penki konkurso „Reikia išmokti sveikam išlikti“ finalo dalyviai laikys antrojo lygio sveikatos žinių patikrinimo testą ir atliks praktinę užduotį.

Į pirmojo etapo konkurso testo klausimus atsakinėjo žmonės iš visos Lietuvos. Jauniausias konkurso dalyvis buvo 10 metų, o vyriausias – 78 metų. Net daugiau kaip 75 procentų dalyvių neatsakė į klausimą „Koks yra pagrindinis kriterijus vertinant gyvenimo būdo poveikį sveikatai?“.

Sveikatos žinių konkurse šiemet aktyviai dalyvavo Aukštaitijos ir Žemaitijos regionų gyventojai. Galima pasidžiaugti, kad sveikatos žinias pasitikrino ir gana gerai į testo klausimus atsakinėjo gausus būrys panevėžiečių, vilniečių ir gargždiečių. Geriausiai į testo klausimus atsakė Panevėžio rajono gyventoja Jurga Švagždienė (29 balai), po 28 balus iš testo surinko – Gargždų gyventoja Loreta Motuzienė, Vilniaus gyventoja Inga Šadreikienė, panevėžietės Sandra Voveriūnienė, Gitana Navagruckienė, Birutė Garuckienė, po 27 balus – plungiškė Živilė Bieliauskienė, radviliškietė Rima Dikšienė, po 26 balus – vilniečiai Justinas Danilavičius ir Irmina Veikutienė, gargždiečiai Erika Razmienė ir Arminas Liubauskas. Šiais metais maksimalaus konkurso balo (30 balų) nesurinko niekas.

Konkurso tikslas – gerinti gyventojų sveikatos raštingumą, skatinti visuomenę domėtis sveika gyvensena, ligų ir traumų prevencija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min