Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 15d. 19:12

Kauniečiai kviečiami žaisti stalo futbolą ir paremti negalią turinčius vaikus

Čempionato akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Stalo futbolas

Jau ketvirtus metus iš eilės Kauno „Rotaract“ klubas kartu su „Foosin“ komanda skatina Kauno miesto ir visos Lietuvos piliečius įmušti Gerumo įvartį. Renginys įvyks gegužės 23 d. per Kauno miesto dienas.

Kaip praneša renginio organizatoriai, Kauno „Rotaract“ klubo nariai ir „Foosin“ komanda sumanė renginį, kuris ne tik padeda sunkiau gyvenantiesiems, bet ir skatintų gyventojus, šeimas bei draugus praleisti daugiau laiko kartu. Taip ir atsirado Gerumo įvartis.

Gerumo įvartis – labdaringas stalo futbolo čempionatas po atviru dangumi, kasmet sujungiantis žmones vieną pavasario popietę praleisti kartu. Jo metu žaidžiamas stalo futbolas ir tuo pat metu ištiesiama pagalbos ranka tiems, kam jos labiausiai reikia. 

Šiais metais visos renginio metu surinktos lėšos bus skirtos Kauno Jono Laužiko specialiosios mokyklos vienos klasės auklėtiniams. Šiems vaikučiams likimas skyrė daug sunkių išbandymų. Skaudžiausias iš jų - intelekto negalia, dėl kurios vaikams sunkiau integruotis į visuomenę ir suprasti aplink supantį pasaulį. Tačiau specialių ugdymo žaidimų dėka vaikai turėtų galimybę lengviau ir efektyviau suprasti tai, kas vyksta aplinkui. 

Visi atvykę į šį stalo futbolo turnyrą nenuobodžiaus. Kiekvienas turės galimybę pasimokyti žaidimo subtilybių iš tikrų profesionalų, o mažiesiems čempionams bus įrengti mini-futbolo stalai. Jūsų laukia ir daug kitų pramogų, taip pat gausios rėmėjų įsteigtos dovanos. 

Renginys įvyks gegužės 23 d. Kauno Santakos parke.

Norintys dalyvauti turnyre gali registruotis svetainėje www.gerumoivartis.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min