Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Emocijos ir skausmas

Graži laikysena
Flickr.com / Graži laikysena
Šaltinis: Žvalus.lt
0
A A

Dauguma ekspertų, gydančių žmonių kūnus, sutinka, kad įtampa ir skausmas yra susiję su judesiu. Tačiau atsiranda vis daugiau specialistų, kurie išskiria emocinį stresą, kuris taip pat neigiamai veikia mūsų organizmą.

Kaklas

Kaklas dirba dviem frontais: iš vienos pusės, jis aprūpina gyvybiškai svarbiomis medžiagomis, taip pat vandeniu ir oru, o iš kitos pusės – atsako už emocijų, jausmų ir minčių aiškumą. Įtampa kaklo srityje rodo, kad jūs nepriimate primetamų metodų ir prieštaraujate jums svetimoms mintims.

Pečiai

Ant pečių mes nešame atsakomybės naštą, ar tai darbas, ar šeima, ar mokesčiai. Čia užgimsta kūrybinė energija, tekanti į rankas ir leidžianti pasireikšti veikloje. Įtampa pečiuose gali signalizuoti apie atsakomybės neigimą.

Viršutinė nugaros dalis

Šioje srityje, esančioje kitoje nei širdis pusėje, kaupiasi pykčio, nuoskaudų, kaltės ir gėdos emocijos.

Vidurinė nugaros dalis

Ši kūno dalis leidžia mums lankstytis ir judėti, bei rodo asmenybės psichologinį ir emocinį lankstumą. Užspausta nugara gali pranešti apie vidinį uždarumą, įprotį laikyti baimę savyje arba nemokėjimą atsiduoti gyvenimui.

Apatinė nugaros dalis

Kūno dalis, laikanti svarbių organų svorį, todėl susijusi su išgyvenimo, saugumo ir laisvumo idėjomis. Jei nepasitikite savo jėgomis arba jaudinatės, kad neatitinkate kitų lūkesčių, tuomet spaudimas ir įtampa gali persinešti būtent į apatinę nugaros dalį.

Sėdmenys

Nepaisant minkštumo, sėdmenys labai dažnai yra užspausta kūno dalis. Jų srityje organizmas atsakingas už išsilaisvinimą ir nereikalingų dalykų pašalinimą, todėl visos problemos, susijusios su kontrole ir vadovavimu susikoncentruoja čia.

Dvigalvis raumuo

Šio raumens užspaudimas gali būti susijęs su neišspręstais konfliktais – netgi užsilikusiais nuo vaikystės ar jaunystės, taip pat su problemomis seksualinėje sferoje.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min