Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 19d. 08:57

Gyvenimas tik gerėja ir gerėja

Gera nuotaika
TImothy Tolle, Flickr.com / Gera nuotaika

Štai jums 12 pačių paprasčiausių būdų tapti pozityviais – ir nesvarbu, kokia sritis jums šiuo metu yra svarbi.

Venkite negatyvo ir išlaikykite pozityvą

Dėl vienų ar kitų priežasčių mus visus aplanko bloga nuotaika. Kiekvienas iš mūsų gali sau pasakyti: „Na ir kvailys gi aš!“, „Tikras netikėlis!“. Svarbiausias momentas – sugauti save, ir kitą kartą šios frazės neištarti, kaip klaidinančios. Pataisykite tik frazę ir pamatysite, kaip viskas savaime pasikeis: „Aš nepadariau visko taip, kaip tikėjausi“.

Teisingai kvėpuokite

Gilus kvėpavimas ir relaksacijos pratimai padės įveikti bet kokia stresinę situaciją: nuo įprasto nerimo iki depresijos. Kitą kartą, kai pajusite stresą, išbandykite štai tokį pratimą: giliai iškvėpkite per burną, lyg švilpdami. Užverkite burną ir per nosį lėtai įkvėpkite per 4 sekundes. Užlaikykite kvėpavimą skaičiuodami iki septynių, ir tuomet iškvėpkite per burną per 8 sekundes, išleisdami švilpimo garsą. Kartokite šį pratimą tris kartus.

Pasiekti pripažinimo visose srityse

Ko gero, žinote, kur yra jūsų stiprioji pusė ir šią sritį jūs stengiatės dar labiau tobulinti. Tačiau ekspertai teigia, kad būtina išbandyti save įvairiose srityse – tik taip subręsite ir suvoksite visas savo galimybes.

Rinkitės geriausią

Jums atrodo, kad vis laukiate kažkokių geresnių pokyčių: stovėdami eilėse, važiuodami autobusu – ir jums atrodo, kad kiekviena sekundė yra prarasta, o su šia mintimi streso kartelė vis kyla. Pažiūrėkite kitaip: laiko delsimą (arba gaišimą) priimkite kaip laisvą laiką. Tuomet stresą pakeis poilsis.

Apdovanokite save už kasdieninius darbus

Aplinkinis pasaulis ne visuomet jus nudžiugins sėkme, todėl jei jaučiatės neįvertinti, susigalvokite patys apdovanojimą. Beje, ir darbas taps mielesnis.

Atminkite: kantrybė – tai dorybė

Žmonės dažnai elgiasi grubiai, nes jie kenčia. Jei apie tai pastoviai prisiminsite, gal ir patys pradėsite kitaip elgtis. Užjauskite piktus žmones ir niurzglius. Patys nustebsite, kaip tai veikia aplinkinius.

Mylėkite ir būkite mylimi

Ypatingai moterims labai svarbu būti suprastomis ir naudingomis. Kiekvieną dieną pagalvokite apie aplinkinius ir elgesį su jais – tik taip išlaikysite gilų ryšį, o su juo ir pilnavertę laimę.

Atminkite išminties žodžius

Išbandykite šį pratimą: užmerkite akis ir pagalvokite apie stresinę situaciją. Įsivaizduokite išmintingą žmogų, vieną iš tėvų ar mokytojų, religinę asmenybę arba TV personažą – kaip jis ar ji elgtųsi jūsų vietoje. Jei įsiklausysite į šį patarimą, suvoksite, kad tai jūsų patarimas pačiam sau – ir suvoksite, kad galite bet kada įveikti bet kokią situaciją.

Gyvenkite paprasčiau

Kartais mūsų gyvenimas labai painus. Kai jūs viską supaprastinate, turite daugiau priežasčių pasidžiaugti. Būkite dėmesingesni savo pojūčiams. Jei suvokiate, kad visuomet kažkur bėgate, stenkitės pakeisti savo grafiką, kažko atsisakyti vardan ramybės.

Gyvenimo kareivis

Lygiai kaip ir nusikaltėlis, išgyvenęs žiauriausias sąlygas, tiki, kad viskas bus gerai, taip ir kiekvienas žmogus turi suprasti, kad rutina baigsis – žmogus turi turėti viltį. Tas, kuris tikės viltimi, visuomet bus laimingas. Tuomet ir likimo išbandymus iškentėti nebus taip sunku.

Kitų įvertinimas

Dėkingumo jausmas gali labai pakeisti ir turėti įtaką jūsų gyvenimui. Atlikite štai tokį pratimą: išskirkite keletą žmonių, kuriems norėtumėte padėkoti – nesvarbu, ar už didelius, ar už mažus dalykus. O kai dėkosite, pajunkite ir visus savo jausmus.

Tikėkite savimi

Tikėjimas yra puikus streso ir nesaugumo priešnuodis. Kiekviena baimė – tai jūsų dalis, kurią galima pakeisti. Paprasčiausiai giliai įkvėpkite ir įtikinkite save, jog jūs esate aukščiau savo baimės jausmo. Pasistenkite save išlaisvinti iš bet kokių baimės šešėlių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min