Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 16d. 08:42

Kas yra audiotreniruotė ir kodėl ji reikalinga?

Audiotreniruotė
Nickolai Kashirin, Flickr.com / Audiotreniruotė

Audiotreniruotė – tai itin sėkmingų asmenybės vystymo seminarų audioįrašai. Įsigydami šiuos įrašus, jūs gaunat visą seminaro turinį ir taip sutaupote nemažai pinigų, tiesiogiai nedalyvaudami pačiame seminare. Kitas variantas – jūs dalyvavote seminare, tačiau įsigiję įrašus tik dar viską įtvirtinate.

Pagrindinis pranašumas, kad jūs galite šį įrašą perklausyti daugybę kartų, važiuodami į ar iš darbo, eidami pasivaikščioti ir pan. Tuomet ir laiko nebus taip gaila, nes jį išnaudosite mokymuisi.

Kuo gi ypatingos audiotreniruotės?

Skirtingai nuo knygos, audiotreniruotės išlaiko gyvumą ir laisvos kalbos dinamiką, kas leidžia lengviau įsisavinti informaciją. Kaip ir „gyvame“ seminare, lengvai įsisavinama informacija išlieka ilgesniam laikui ir priimama paprasčiau.

Kodėl verta mokytis audiotreniruočių pagalba?

Šiais laikais dauguma žmonių mokosi lankydami seminarus, peržiūrėdami mokymosi programas internete, skaitydami knygas ir mokslinius straipsnius. Toks mokymasis reikalauja papildomos koncentracijos: jūsų akys ir rankos aktyviai dirba. Tačiau dauguma žmonių vis tingi prisėsti arba iš tikrųjų neturi tam laisvo laiko. Tuo tarpu audiotreniruotė neįdarbina jūsų rankų ir akių – jos lieka laisvos. Jūs galite mokytis tik klausydami, ir tuo pačiu galite atlikti kokį nors rutininį darbą: vairuoti automobilį, plauti indus arba sportuoti.

Kaip optimaliai išnaudoti audiotreniruotę?

Jums reikia tik vieno: pagal galimybes klausyti audioįrašo. Nėra jokio skirtumo, ar tai bus muzikinis centras svetainėje, ar magnetola virtuvėje, ar kompaktinis diskas automobilyje, ar grotuvas su ausinėmis jums bėgiojant – įrašus galima klausyti visur. Geriausią rezultatą pasieksite tuomet, jei įrašų klausysite daug kartų.

Dažnas klausimas garantuoja įsisavinimą ir naujos informacijos priėmimą. Kadangi mūsų ausys „neišsijungia“ net ir miego metu, pasyvus klausimas veikia net ir tuomet, jei jums atrodo, kad jūs nieko negirdite. Informacija automatiškai išlieka pasąmonėje ir reikiamu momentu patiekiama „ant lėkštutės“.

Kada geriausiai klausytis audioįrašų?

Bet kokiu metu, jei jūs nesate užsiėmę kitais darbais arba nenorite apie nieką galvoti. Ypač palankus laikas, kai sėdite mašinoje arba važiuojate visuomeniniu transportu. Juk per savaitę mes praleidžiame keletą valandų kelyje – tai idealus laikas klausytis audioįrašų. Jei darbo metu jūs praleidžiate 2 valandas automobilyje, tuomet per savaitę gaunasi 10 valandų, o per metus – apie 500.

Taigi, 60 valandų – tai jau universitetinis semestras, ir šį laiką jūs galite nešvaistyti vėjais, bet praleisti naudingai. 

Kaip veikia audiotreniruotės?

Jei klausotės audiotreniruočių, ko gero, esate pastebėję, kad bendraujant su klientais, jums atsakymas tarytum pats ateina į galvą ir pačiu geriausiu momentu. Tai sąlygoja ir sėkmingą verslo vystymąsi, ir gerus darbo rezultatus. Kartais žmonės ir patys stebisi, iš kur jiems šovė į galvą viena ar kita idėja.

Taip yra, kad mūsų pasąmonė aktyviai veikia visuose veiksmuose, registruoja tipiškas situacijas aiškinamas seminaro metu, o susidūrus su jomis realiame gyvenime, pasiūlo teisingą atsakymą pačiu svarbiausiu momentu.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min