Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip išpildyti naujametinius pažadus sportuoti?

Ar visi išpildėte Naujųjų metų pažadus?
Flickr.com / Ar visi išpildėte Naujųjų metų pažadus?
Šaltinis: Žvalus.lt
0
A A

Daugelis iš mūsų mušant 12 valandai Naujųjų metų naktį pažadėjo sau sulieknėti. Patys atsakingiausi nusprendė laikytis dietos, nevalgyti po 18 val. ir reguliariai vaikščioti į sporto salę. Praėjo mėnesis – kiek iš jūsų galite pakelti rankas, kad pradėjote vykdyti sau duotus pažadus?

  • Pakoreguokite tikslus. Susitelkite ties tais pažadais, kuriuos galite iš tikrųjų įvykdyti. Tarkim, „daugiau nevalgyti šokolado“ – labai sudėtinga užduotis. O štai „nevalgyti daugiau nei vieno deserto per dieną“ arba „ne daugiau nei vieną šokolado gabalėlį“ – lengvai įvykdoma.
  • Sudarykite sąrašą. Tai gali būti paprasčiausiai tikslų peržiūra. Prie kiekvieno punkto dėkite pliusą arba minusą. Kiekvieną kartą, kai pradėsite abejoti savimi, vėl grįžkite prie šio sąrašo – tai bus geriausia motyvacija.
  • Pasidalinkite su draugais. Jūs galite niekam nepasakoti, kad Naujųjų metų naktį užsigeidėte princo arba naujo automobilio. O apie sporto salę nereikėtų tylėti – galbūt tokių bus ne vienas ir ne du, tad iškart turėsite draugiją.
  • Stebėkite rezultatus. Žymėkite savo mažus pasiekimus siekiant didelių tikslų, tai bus tikra motyvacija kovojant su antsvoriu. Šiems pasiekimams stebėti įsigykite dienoraštį, kuriame žymėkite ir dienos užduotis, ir jų vykdymą.
  • Apdovanokite save. Kiekviena maža pergalė neturi likti be dėmesio. Apdovanokite save – tik ne pyragaičiais.
  • Tapkite disciplinuoti. Tai labai svarbu. Įpročiai formuojasi per 21 dieną, o jei norite, kad pakistų gyvenimo būdas ir šie įpročiai taptų jūsų gyvenimo dalimi, jums reikės 6 mėnesių. Planuodami turėkite tai omeny, tad rinkitės ilgalaikes dietas ir sportines programas.
  • Nepasiduokite! Nereikia nusiminti, jei nepasiekėte to, ko norėjote. Tarkim, per mėnesį 5 kg neištirpo. Pailsėkite 24 valandas ir pradėkite viską iš naujo. Antrą kartą tikrai viskas pavyks!
 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min