Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip padidinti raumenų masę naujokams?

Kaip užsiauginti raumenis?
Robert Fornal, Flickr.com / Kaip užsiauginti raumenis?
Šaltinis: Žvalus.lt
0
A A

Jei gamta neapdovanojo raumenimis ir stambiais kaulais, tai viena iš priežasčių eiti tiesiai į sporto klubą. Ir kas gi nenori atrodyti gražiai? Žinoma, norisi iš karto ir didelės apimties raumenų.

Galima vartoti maisto papildus ir pasinaudoti asmeninio trenerio paslaugomis. Tačiau sporto salėse daugiau sutinkami žmonės, kurie ir patys save gerai treniruoja. Tačiau tai nereiškia, kad programa bus efektyvi – viskas priklauso nuo išsikeltų tikslų.

Kultūrizme daug dalykų yra logiški, tačiau daug ir paradoksalių. Tokia žmogaus fiziologija. Visų pirma ir reikia jos įsiklausyti, ir tik paskui sekti stereotipais. Visų pirma, atminkite, kad raumenys auga ne taip jau greitai. Tik po 2-3 mėnesių raumenys išryškės. Turėkite kantrybės ir laikykitės paprastų taisyklių.

Raumenims reikalingas poilsis ir atsistatymas

Jūs pilni entuziazmo ir kantrybės, prakaituojate kiekvieną dieną ir nenuleidžiate rankų. Ramiai! Jūsų raumenys tikrai nebus dėkingi už tai. Tai tas pats, kas trinti nuospaudą ant kojos – juk reikia galų gale ir gydyti. Raumenys taip pat turi ilsėtis, nes tuo metu... jie auga! Treniruokitės tris kartus per savaitę po pusantros valandos, tačiau intensyviai. To užteks.

Raumenims reikia įvairovės

Raumenims svarbu įvairovė ir treniruočių intensyvumas. Kai jūs keletą mėnesių dirbate pagal tą pačią schemą, su tais pačiai svoriais, raumenys pripranta prie panašios rutinos ir nesikeičia. Raumenims reikia įvairovės: jie adaptuojasi ir tuo metu auga. Po truputį keiskite schemą, didinkite svorį, tempą ir kt.

Raumenims reikalingi teisingi pratimai

Nereikia imti sunkių svarmenų arba štangos visa turima jėga ir per prievarta stengtis ją pakelti. Jums atrodys, šaunuolis, pakėliau labai daug, tačiau tai tik saviapgaulė. Be to, tai per didelis krūvis stuburui. Pasirinkite tokį svorį, su kuriuo galite pratimą atlikti teisingai 8-10 kartų neišsilenkdami.

Mityba ir dar kartą mityba

Raumenys negali šiaip sau augti ir didėti. Jiems reikalinga energija, statomoji medžiaga. Todėl mityba – labai svarbi, jei norite didelių raumenų. Jei jūs esate liekni, tuomet valgyti reikės daugiau – daugiau nei valgote įprastai. Tačiau maistas turi būti įvairus ir kiek galima natūralesnis.

Valgykite nedaug, tačiau dažnai – penkis kartus per dieną. Valgykite kuo daugiau baltyminių produktų, daržovių. Nepamirškite ir vandens, kuris labai svarbus treniruočių metu. O štai alų pamirškite. Juk raumenų ląstelės susidaro iš 90 proc. vandens.

 

 

Komentarai
Temos Raumuo
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min