Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laipiojimas sienele: išbandyk save Lietuvos taurėje

Kaborių taurės varžybos
sportoakimirka.lt / Boulderingas.
Šaltinis: zvalus.lt
0
A A

Atsinaujinusi Lietuvos boulderingo taurė 2014 metais prasidės Vilniuje, Montis magia laipiojimo salėje. Pasikeitusios taisyklės sudaro sąlygas varžytis ir profesionalams ir mėgėjams - trasų užteks visiems.

Varžybose dalyvių lauks 15 įvairaus sudėtingumo trasų - nuo 5A iki 8B. Per varžybas bus nusukti visi trasoms nepriklausantys kybiai, o trasos bus žymimos pagal IFSC standartus (kitaip negu anksčiau), su žymėjimu rekomenduojame susipažinti iš anksto bendruose LBT 2014 m. nuostatuose

Jei į varžybas užsiregistruos daugiau nei 50 dalyvių, bus atidaroma papildoma atrankos grupė. Apie tai dalyviams bus pranešta iš anksto. Išankstinė registracija į varžybas vyks iki balandžio 2 d.

Daugiau info apie LBT pasikeitimus - žemiau. 

- Per metus organizuojami 3 etapai, reitinguojant skaičiuojami du geriausi dalyvio rezultatai

- Trasos žymimos pagal IFSC standartus (su spalvotomis juostelėmis)

- Dalyviai lipa vienoje ar keliose kvalifikacijos grupėse (priklausomai nuo dalyvių skaičiaus)

- Atrankiniame etape dalyviai lipa 12 – 20 trasų. Skaičiuojant rezultatus skaičiuojamas praliptų trasų skaičius ir pralipimo būdas (onsight ar redpoint)

- Starto mokestis Lietuvos klubų atstovams – 20 lt, užsieniečiams – 30 lt.

- Už nesportinį elgesį dalyviai gali gauti geltonas korteles. Už dvi geltonas korteles, gautas per vieną etapą dalyvis tame etape yra diskvalifikuojamas. Geltona kortelė galioja iki metų pabaigos. Jei dalyvis iki metų pabaigos surenka 3 geltonas korteles, jis yra diskvalifikuojamas metų įskaitoje.

- Į finalus patenka 6 dalyviai, jei į finalus patenka užsieniečiai, papildomai į finalus patenka ir Lietuvos atstovai (finaluose turi būti bent 6 Lietuvos atstovai)

- Sudarinėjant Lietuvos suaugusiųjų laipiojimo rinktinę bus atsižvelgiama į tris LBT etapus ir tris Lietuvoje vykstančias tarptautines varžybas (Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje)

- LBT gali dalyvauti 1997 g.m. Ir vyresni dalyviai.

Registracija - spausti čia.

Daugiau informacijos organizatorių puslapyje - spausti čia.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min