Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 25d. 08:39

Sportuoti galima ir prie lopšio!

Pratimai su kūdikiu
Fitness First Germany, Flickr.com / Pratimai su kūdikiu

Nėštumo metu priaugti kilogramai ne taip greitai sutirpsta, kaip norėtųsi. Ar galima jais atsikratyti derinant motinystės pareigas ir džiaugsmus?

Sportas namuose

Jei vis dar negalite eiti į sporto salę ar baseiną, sportuokite prieš televizorių ar kompiuterio monitorių – internete rasite daug videotreniruočių, patariančių kaip pagerinti fizinę formą. Net ir 20 minučių sporto per dieną pagerins jūsų savijautą.

Kūdikį galima paguldyti šalia savęs ir jis matydamas šalia esančią mamą bus ramus. Galite sportuoti, kol vaikas miega. Kai vaikas pradės šliaužioti ir vaikščioti, būkite pasiruošę, kad mankštą jis darys kartu su jumis, o jumis dažnai pasinaudos kaip sportine įranga.

Šių užsiėmimų trūkumas yra tik vienas: yra labai didelė pagunda patinginiauti, o jei atsiras viena tokia diena, netrukus bus ir kita...

Šalin smėlio dėžę!

Dauguma naujai iškeptų mamyčių mėgsta susėsti ir papliurpti apie savo šaunuolius vaikučius bei pasigirti, kas ką daro ir kas ką moka. Tačiau plepalai visiškai nepadeda sudeginti kalorijų.

Kol mažylis vežimėlyje, stenkitės išvengti šios kompanijos ir rinkitės kitus kelius. Šiuo metu parkuose yra nemažai įrengtų aikštelių sportavimui – pasinaudokite jomis nemokamai, kol mažylis miega. Paaugus kūdikiui, galite rinktis ilgesnius vaikščiojimo takus.

Kišeninė mama

Jei vietoj vežimėlio karts nuo karto naudositės įvairiomis nešynėmis, tas pats kas naudotumėtės papildomu svoriu vaikščiojant. Be to, šie pagalbininkai reikalingi einant į banką, paštą, parduotuvę arba važiuojant visuomeniniu transportu. Traktuokite tai, kaip jėgos treniruotę.

Tiesa, po gimdymo būkite atsargios, ypač jei vis dar kankina kojų ir stuburo skausmai.

Vieną žaislą imu, į kitą žiūriu

Treniruokitės kiekvieną kartą, kai renkate žaislus. Tūpkite ir lenkitės kiekvieną kartą rasdama priežastį. Lenkitės dėl kiekvieno numesto daikto atskirai – taip pasimankštinsite. Atrodo, kvaila paimti vieną daiktą ir padėti jį į vietą, jei gali paimti iš karto du šalia gulinčius. Tačiau kiekvienas pritūpimas ir pasilenkimas tik dėl jūsų judėjimo.

Sportas dviems

Vis populiarėja mankštos su kūdikiais. Naudokite kūdikį kaip svarmenį, o jis bus tik patenkintas skraidinamas ir nešiojamas. Tai linksma ir naudinga treniruotė vaikui bei mamai.

Slaptasis motiniškos treniruotės ingredientas

Sausainiai, džiūvėsėliai ir pyragaičiai – geriausias užkandis moterims, kai liūdna, ypač sėdint namuose su kūdikiu. Atsisakykite viso šito. Skamba žiaurokai, ypač kai ant rankų verkiantis kūdikis, ir nieko ypatingo nespėjate pagaminti.

Tačiau vien tik atsisakę saldžių kepinių, jūs galite numesti 2-3 kilogramus pirmaisiais mėnesiais. O vėliau procesas tik greitės. Pasitikėkite savimi ir savo valia!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

07:03
00:49
17:58

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min