TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Moters grožis – tai pasitikėjimas savimi?

Graži moteris – pasitikinti savimi
Žvalus.lt / Graži moteris – pasitikinti savimi
Šaltinis: Žvalus.lt
0
A A

Kokia gi mergina nesvajoja apie grožį ir patrauklumą? Tačiau kas gi tas natūralus moters grožis ir kaip pasiekti taip trokštamo rezultato – patikti visiems.

Kai kas mano, kad gražia galima tapti tik pradėjus stilingai ir madingai rengtis. Kai kas labai daug investuoja į makiažą ir kosmetiką. O kai kurios moterys renkasi madingą plaukų spalvą.

Žinoma, šie metodai papuoš kiekvieną moterį, tačiau to neužtenka. Gal reikia sportiškos figūros ir liekno kūno? Iš tikrųjų, dažnai šie triukai padeda.

Labai svarbu prižiūrėti savo kūno sveikatą, gyventi sveikai. Labai svarbu pritaikyti sau drabužius ir spalvas, kurios atskleidžia moterišką grožį. Juk tai vieni iš žingsnių link grožio. Teisingai parinkta šukuosena gali atjauninti bet kurią moterį ir sukurti fatališkos moters įvaizdį.

Tačiau be tam tikrų dalykų, visos šios išvardintos gudrybės bus bereikšmės, ir net įspūdingas makiažas nepadės užmaskuoti nepavykusio patrauklumo.

Visų pirma – kiekviena moteris turi pasitikėti savimi. Jei pasitikėsite savimi ir tuo, ką darote, būsite nepriekaištinga ir su paprasta suknute, ir netgi išbėgusi iki parduotuvės be makiažo. O prie pasitikėjimo tiks bet kuri stilinga apranga – atrodysite pritrenkenčiai ir idealiai. Tik nepamirškite eigos: iš pradžių pasitikėjimas savimi, o tik tada stilinga apranga.

Dauguma merginų nėra idealių kūno formų, todėl dažnai kompleksuoja ir prisigalvoja nebūtų dalykų: užpakalis per platus, pilvas išsipūtęs, krūtinės nėra... O juk ne čia laimė slypi. Prisiminkite įžymias aktores ir kitas moteris, kurios nebuvo apdovanotos grožiu, tačiau pasiekė pasaulinės šlovės.

Kitas žingsnis link grožio – tai jūsų laikysena ir vaikščiojimas. Šie dalykai priklauso tik nuo sportinės ir fizinės formos – ir šie dalykai taip pat prideda pasitikėjimo savimi. Išsitiesę žmonės atrodo patraukliau, jų eisena yra stabili ir kelia pasitikėjimą. Vos tik susilenkiate, ir atrodote esantys liūdni, pavargę ir senstantys.

Reikia negaišti laiko ir gyventi pasitikint savimi, gražiai ir lengvai. Būkite žmogumi, kuriuo pasitiki ir kiti žmonės, esantys šalia jūsų.

Nepamirškite šypsotis – kuo dažniau ir kuo plačiau. Beje, prie to reikia priprasti, ir pačios nepastebėsite, kai taip sveiku jūsų gyvenimo įpročiu, užkrečiančiu ir aplinkinius. Tai gali būti nuoširdi, o kartais ir koketiška šypsena.

Šypsena puošia kiekvieną žmogų, ji pritraukia ir kitus. Prie besišypsančio žmogaus paprasčiau prieiti ir jį užkalbinti – net nepastebėsite, kaip sėkmė atsisuks į jus.

Be šypsenos dar moterį puošia teigiamas nusiteikimas ir neblėstantis optimizmas. Reikia stengtis išlikti aktyviai nuo ryto iki vakaro. Nes tik pozityviai nusiteikę žmonės pritraukia sėkmę ir kitus žmones. Beje, jei nejaučiate jokio džiugesio, kuo dažniau rinkitės tokius draugus, pažįstamus ir bendradarbius – nepajusite, kaip pačios užsikrėsite tokiu požiūriu.

Ir tegul nelieka laiko liūdesiui! Būkite pilna energijos, azarto – taip bus gyventi įdomiau. Ir net nepastebėsite, kaip visos svajonės po truputį išsipildo.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min