Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Motyvacija: kaip surasti širdyje pavasarį?

Pavasaris – laikas pažvelgti naujai
Mark Radford, Flickr.com / Pavasaris – laikas pažvelgti naujai
Šaltinis: Žvalus.lt
0
A A

Žiema ilgai užsibuvo mūsų kraštuose, tuo pačiu užmigdydama ir mūsų sielas. Gamta atgimsta gana lėtai ir nenoriai, o su ja sunkiai keliamės ir mes. Gal jau laikas supurtyti save ir, nepaisant vis dar sugrįžtančio šaltuko, nuvyti šalin nuovargį, mieguistumą ir kūno sustingimą?

1. Tegyvuoja gera nuotaika ir pozityvas!

Galvokite tik apie malonius dalykus. Skaitykite protingas knygas, žiūrėkite įdomus filmus, klausykite pozityviai nuteikiančią muziką. Bendraukite su tais, kurie jums mieli.

Sukurkite sveikinimų sieną: išsitraukite sveikinimų atvirukus nuo draugų bei giminaičių, smagių akimirkų nuotraukas, ir susekite jas visas vienoje vietoje, kur matytumėte kasdien. Kiekvieną kartą, kai liūdėsite, paprasčiausiai žvilgtelėkite ir pamatysite, kaip nuotaika sugrįš – vis prisiminsite tuos, kurie jus myli ir apie jus galvoja.

2. Pabandykite nors kažką pakeisti

Pats laikas pagalvoti apie įvaizdį: žieminiai paltai keliauja į spintas, tad prie naujų drabužių laikas pakeisti šukuoseną ar įsigyti naujus aksesuarus. Tai galioja ir vaikinams!

Jei kasdien vaikštote ar važinėjate tuo pačiu maršrutu į darbą, susigalvokite visiškai kitą maršruto variantą. Arba pasilepinkite juo po darbo.

3. Atsikratykite nereikalingų kilogramų

Sėdimas darbas? Pasirūpinkite mankšta prieš darbą arba jėgos treniruotėmis, kurios stiprintų jūsų raumenis. Jei jūsų darbe reikia daug stovėti, tuomet daugiau laiko skirkite jogai, kuri atpalaiduoja kūną ir ramina dvasią. Jei darbe kilnojate svorius, tuomet bent kartą per savaitę apsilankykite baseine.

Jus erzina bendradarbis arba vadovas, tačiau jūs negalite mesti darbo? Tuomet įsigykite bokso kriaušę ir išsiliekite vakarais – dienos įtampa dings jau po pirmų penkių minučių, o su ja ir keletą kilogramų.

4. Perrinkite drabužius

Ar jau pasirengę pavasariui? Pasirūpinkite savo avalyne – apžiūrėkite, ar nieko nereikia pataisyti, padažyti, pakeisti vidpadžius. Galbūt paltui trūksta sagos ir jį reikia nunešti į valyklą. Surūšiuokite drabužius pagal spalvas – tegul jie laukia savo eilės.

Beje, dėliodami drabužius lentynose, atsikratysite daug nereikalingų daiktų, o su jais – ir apsunkinančių emocijų. Pamatysite, vos tik drabužių lentynose pašviesės ir daiktai ras savo vietas, jūsų širdyje taip pat pasidarys šviesiau.

5. Šviežias interjeras

Taip jau yra, kad moterys, vos tik joms pabosta namai, jos pradeda stumdyti baldus. Kartais taip keičiasi interjeras, o su juo keičiasi ir nuotaika, kartais – gyvenimo būdas.

Žinoma, nereikia pačiai traukyti sunkių baldų, juk galima pasikviesti į pagalbą vyrą. O kaip jį įkalbinti tai padaryti? Pasitelkite moterišką gudrumą ir subtilumą.

Jei baldų nenorite stumdyti, įsigykite naujas lovatieses, naują kilimėlį vonioje arba kokias smulkmenas, skirtas interjerui.

6. Peržiūrėkite savo prioritetus

Jau turite savo gyvenimo planą? Tiksliai žinote, kad siekiate užsibrėžto tikslo? Jei nesate įsitikinę, susigalvokite maksimalų planą. Išsikelkite tikslus, ko norite pasiekti šiais metais. Šalia trijų pagrindinių tikslų, gali būti ir keli antraplaniai.

Tarkim: pakeisti darbą, išvažiuoti prie jūros, įgyti išsilavinimą. Susirašykite, kaip galėtumėte jų pasiekti – jūs pats turite tapti savo gyvenimo vadybininku!

7. Planuokite savo poilsį

Jokiais būdais nesėdėkite namuose per laisvadienius. Net ir tuo atveju, jei neturite pinigų pramogoms: susiraskite nemokamų renginių aprašymus – jų gausu kiekviename mieste.

Jei labai norite išvykti į kelionę, jai pradėkite taupyti jau dabar, tiksliai susiskaičiavę, kiek reikės išleisti pinigų. Rudenį ir kelionės pigesnės, be to, pratęsite vasarą šiltais orais – apie tokias išvykas nepamiršite dar ilgai.

8. Įsigykite talismaną

Kiekvienas žmogus turi poreikį kažką globoti. Gerai, jei turite vaikų? Tačiau jei šiuo metu esate vieniši?

Jums reikia talismano, ir kas tai bus – nuspręskite jūs. Gali būti augalas, o gal augintinis,kuriuo reiktų pasirūpinti. Šis talismanas turi jus kviesti sugrįžti į savo namus ir vis dėkoti už pagalbą: gėlė pražydės, katė užmurks, šuo šokinės iš džiaugsmo.

9. Plėskite interesų ratą ir susiraskite naujų draugų

Jums atrodo, kad gyvenimas yra liūdnas, nuobodus ir vienodas? Nieko naujo nevyksta ir nieko naujo negali įvykti? Tuomet jums reikia plėsti savo interesų ratą.

Nors kartą per mėnesį išbandykite kažką naujo ir jums neįprasto. Nesvarbu, kas tai bus: kiniška virtuvė, šuolis parašiutu arba labai gili iškirptė.

Ir tik neklausykite aplinkinių nuomonės – bumbeklių visuomet buvo ir bus. Gyvenimas yra tik vienas, ir jūs turite suspėti išbandyti įvairiausius dalykus.

Suraskite naują pomėgį, susipažinkite su naujais draugais ir bendraminčiais, dalinkitės patirtimi ir keiskite savo gyvenimą į gerąją pusę.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min