TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Botagas ar pyragas? Mylėti save ir lieknėti

Myleti save
Vinni, Flickr.com / Myleti save
Šaltinis: Žvalus.lt
0
A A

Motyvuodami save mes dažnai naudojame meilę sau. Ir tai labai teisingas bei stiprus argumentas. Svarbiausiai – išsiaiškinti, kaip teisingai jį naudoti.

Dažniausiai meilė lieknėjimo kontekste skamba štai taip: „Sulieknėsiu ir tik tada pamilsiu save“.

Ir iš tikrųjų, jei mylėtumėte save dabar tokius, kokie esate, ko gero, dietų laikytis nereikėtų – jūs puikiai sugyventumėte su savo papildomais kilogramais ir riebalais ant talijos. Kita vertus, toks pažadas gana stipriai stimuliuoja pradėti veiksmus. Tačiau kurgi slypi pagrindinė klaida?

Visų pirma, žmonės nėra sau atviri iki galo. Ar esate įsitikinę, kad priimdami save su antsvoriu, mylite save? Juk antsvoris suteikia mums diskomforto ir neleidžia pilnavertiškai džiaugtis gyvenimu. Be to, dar ir padovanoja visą puokštę ligų: kojų tynimai, ligota širdis, kraujotakos ir medžiagų apykaitos sutrikimai. Ar tikrai tai meilė sau? Labiau primena savęs skriaudimą. Tai juk tas pats, lyg kasdien visur vaikščiotumėte su dviem maišais bulvių.

Štai ir kitas variantas, kai meile apdovanojate save po to, kai sulieknėjate. Taip, iš tiesų jūs stimuliuojate savo motyvaciją. Štai jums ir pavyzdys: įsivaizduokite mažą vaiką, kuriam mama sako, kad pradės jį mylėti tik tuomet, kai jis pradės vaikščioti. Argi ji nemato, kad vaikas vos pastovi ant kojų? Negi išmintinga mama nemyli savo mažo stebuklo tuomet, kai jis tik žengia pirmuosius žingsnius?

Taigi, mylėkite save stipriai tuomet, kai jums to labiausiai reikia – vos tik pradedate pirmuosius sunkius lieknėjimo žingsnius, vos tik pradedate keistis. Juk niekas nenori, kad entuziazmas žlugtų pirmomis dienomis.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min