Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Nasseras Al-Attiyah susižavėjo Benedikto Vanago įrenginiu, patobulinusiu „Toyota Hilux“

„Inbank Toyota Gazoo Racing Baltics“ komandos dėmesys detalėms ir technikų įžvalgumas tampa pavyzdžiu ir kitiems Dakaro dalyviams. Vienu iš jų tapo ir penktadienį, sausio 1-ją, į serviso erdvę užsukęs triskart šių varžybų laimėtojas Nassseras Al-Attiyah. Iš Benedikto Vanago jis gavo galinio vaizdo kamerą, kurią sumontuos savajame „Toyota Hilux“, rašoma pranešime.
Benediktas Vanagas ir Nasseras Al-Attiyah
Benediktas Vanagas ir Nasseras Al-Attiyah / Vytauto Pilkausko/Inbank Toyota Gazoo Racing Baltics nuotr.

B.Vanagas pasakojo, kad bivake pasklidus gandams apie lietuvių komandos verdamą gardžią kavą jie sulaukia vis daugiau svečių. Vienu iš jų tapo ir pagrindinės „Toyota Gazoo Racing“ komandos pilotas N. Al-Attiyah.

Patobulinimas dėl komforto

Kataro lenktynininkas negailėjo su naujos kartos „Toyota Hilux“ valdymo subtilybėmis susijusių patarimų, o apžiūrėdamas automobilį labai susidomėjo galinio vaizdo kamera.

„Iškart pasidomėjo, ar turime atsarginę, o išgirdęs teigiamą atsakymą pasiteiravo, kiek kainuos. Pasakėme, kad nieko – tai dovana jam nuo mūsų komandos. Tuomet pareiškė, kad ir jis man nori kai ką duoti – specialiai jam sukurtas piloto pirštines. Nori, kad jas išbandyčiau“, – kalbėjo lenktynininkas.

Sportinio automobilio, kai ir bet kurios transporto priemonės galinė dalis – akloji zona. B.Vanagas pažymėjo, kad kamera nesuteikia pranašumo lenktynėse, nebent specifinėse situacijose įstrigus kopose, tačiau manevruojant serviso erdvėje ji itin naudinga. Ypatingai turint omenyje, kad lėtai judant lenktyninio visureigio pasukamumas – labai ribotas.

„Be to, nors kamera sveria visai nedaug, tai yra prietaisas tam tikrose situacijose suteikiantis papildomą komfortą. „Toyota“ komanda jų šiaip nenaudoja, tačiau Nasseras yra jos lyderis ir jis pats tokios užsinorėjo“, – komentavo sportininkas.

Pirštinės – lyg simbolis

N. Al-Attiyah tai pat neseniai šalia Barselonos atidarė ralio maratono bandymų poligoną, kuriame apsilankyti pakvietė ir lietuvį. Anot B. Vanago, tai aukščiausio lygio infrastruktūrą turinti vieta, kurioje savo įgūdžius tobulina ir projekto „Extreme E“ lenktynininkai. Tarp pastarųjų netrūksta ir „Formulės-1“ žvaigždžių.

Žadėtų pirštinių sportininkas kol kas negavo, todėl nežino, ar naudos jas lenktynėse. Pažiūrės, ar bus tinkamas dydis ir ar dėl pritaikytų naujausių technologijų jos bus geresnės už turimas.

„Aš tai daugiau vertinu kaip draugystės simbolį ir tam tikrą pripažinimą. Smagiai pabendravo su Nasseru ir tai svarbiausia, o dėl pirštinių panaudojimo nuspręsiu, kai turėsiu jas rankose“, – kalbėjo B.Vanagas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius