„Liverpool“ vargai Niukasle: M.Salahas – ant neštuvų, pergalė – kišenėje

„Liverpool“ klubas patyrė itin skaudų smūgį Anglijos „Premier“ lygoje, bet sugebėjo laimėti. „Raudonieji“ iškovojo itin reikalingą pergalę, tačiau prarado vieną lyderių Mohamedą Salahą.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai šeštadienį vakare išvykoje 3:2 nugalėjo „Newcastle United“ komandą.

Svečius į priekį 13-ąją minutę išvedė Virgilas Van Dijkas, o pusiausvyrą 20-ąją minutę atstatė Christianas Atsu.

M.Salahas 28-ąją minutę vėl truktelėjo „Liverpool“ pirmyn, bet jam įvarčiu jau antrajame kėlinyje – 54-ąją minutę – atsakė Salomonas Rondonas.

M.Salahas antrojo kėlinio pabaigoje susidūrė su varžovų vartininku Martinu Dubravka ir aikštę paliko ant neštuvų.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Mohamedo Salaho traumos momentas

Tai – itin skaudus smūgis „Liverpool“ klubui, kuris vis dar tęsia kovą Čempionų lygoje, kur laukia atsakomasis mūšis su „Barcelona“.

Vis dėlto „Liverpool“ išsigelbėjo, kai standartinės situacijos metu Divockas Origi 86-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tinklą.

„Raudonieji“ po pergalės turi 94 taškus, „Manchester City“ – 92, bet „miestiečiai“ savo 37-ojo turo rungtynes žais pirmadienį ir galės grįžti į pirmąją vietą.