2017 12 17 /20:21

„Manchester United“ nepasiduoda: svečiuose įveiktas WBA

Sekmadienio pavakarę gana nesunkią pergalę iškovojo ir vėl iki 11 taškų deficitą nuo lyderių sumažino „Manchester United“ futbolininkai. Anglijos „Premier“ lygos 18-ojo turo rungtynėse „raudonieji velniai“ svečiuose 2:1 pranoko „West Bromwich Albion“ ekipą.
„Manchester United“ futbolininkai
„Manchester United“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

27-ąją minutę įvartį įmušė Romelu Lukaku, o dar po aštuonių Jesse Lingardas persvarą įtvirtino.

77-ąją minutę Garethui Barry buvo pavykę atkurti intrigą, bet iškrapštyti taško šeimininkams nepavyko.

Po pergalės Jose Mourinho vyrai turi 41 tašką, yra antri ir 11 atsilieka nuo pirmaujančio „Man City“.

Antrajame sekmadienio mače „Liverpool“ dar kartą pademonstravo savo puolamąjį potencialą ir net 4:0 svečiuose sutrypė „Bournemouth“.

Įvarčius raudoniesiems pelnė Philippe Coutinho (20 min.), Dejanas Lovrenas (26 min.), Mohamedas Salah (44 min.) bei Roberto Firmino (66 min.).